Грудень 2, 2021 1 834 Переглядів

Що підсилює нашу молитву – питання, над яким розмірковували учасниці обласної конференції в Новій Каховці

У Новій Каховці Херсонської області, на базі місцевої церкви ХВЄ 27 листопада відбулася обласна жіноча конференція, яка зібрала близько 120 сестер з церков Херсонщини та делегацію з Миколаєва.

Центральною темою конференції став вірш із Послання Якова 5:16 «Бо дуже могутня ревна молитва праведного!»

Відкриваючи захід, пастор каховської церкви Михайло Дацюк поблагословив сестер та закликав їх до молитви. Після чого слово взяв завідувач відділу освіти Херсонського обласного об’єднання церков ХВЄ, пастор, доктор богослов’я Віктор Котяш. Він поділився із сестрами порадами щодо того, що може підсилювати нашу молитву.

 «Якщо хочеш, щоб твоя молитва була почута, найперше – це має бути твоя особиста молитва. Якщо відповіді немає, однак продовжуй молитися. Третім підсилювачем є молитва з постом, четвертим – молитва з близькими, п’ятим – просити Церкву підтримати в молитві, і шостим підсилювачем є молитва служителів. Але якщо і тоді відповіді немає, то, можливо, треба йти на сповідь», – підкреслив Віктор Котяш.

Родзинкою програми стала панельна дискусія, під час якої служителі відповідали на запитання сестер. Одна з учасниць дискусії, служителька Анна Веренич на прикладах нагадала сестрам просту, але разом із тим таку важливу для духовного життя істину: «У кожного має бути своя особиста таємна кімната для молитви».

«Конференція відкрила новий погляд на молитовне життя, – ділиться учасниця Ольга Бовкун. – Я ще більше впевнилася, що жіноча молитва дієва. Ніби крила виросли і запалав вогонь з новою силою! Вдячна Господу за таку милість!».

Ще одна учасниця Наталія Потапкіна підтримує цю думку, та ділиться: «Після цієї обласної конференції я почала по-іншому, більш уважно, ставитися до свого молитовного життя, перемінилося саме відношення до молитви. Та вкотре впевнилася, що Господь наш живий і дієвий!»

Впродовж конференції сестри багато і гаряче молилися. А завершився вечір приємними подарунками.

Попередня «В жодній країні я не бачив Ради, де християни, мусульмани та євреї так плідно співпрацюють», — Браян Стіллер
Наступна «В Україні беззаконня не має вдягнутися в ризи закону» - Михайло Паночко на зустрічі ВРЦіРО з урядовцями

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо загрози сепаратизму

      22 лютого 2014 року.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій категорично засуджує будь-яку дискусію щодо можливого розділення нашої Батьківщини та будь-які спроби сепаратизму, що несуть загрозу єдності та територіальної цілісності України.

Новини братерства

«Я вірю, що в України є майбутнє, бо Україну любить Бог!» – Старший єпископ Михайло Паночко на Саміті на захист сиріт.

6 та 7 лютого 2013 року у Президент Готелі (м. Київ, Україна) пройшов Східноєвропейський міжконфесійний саміт священнослужителів “Захисти сироту – зміни майбутнє”…

Жіноче служіння

«Як знайти себе справжню?» – конференція на Волині

    У суботу, 14 жовтня, у місті Ківерцях Волинської області відбулася жіноча конференція УЦХВЄ Волині. Служитель церкви Василь Гламазда привітав присутніх  та подякував сестрам за активність.