Грудень 3, 2021 1 957 Переглядів

«В Україні беззаконня не має вдягнутися в ризи закону» – Михайло Паночко на зустрічі ВРЦіРО з урядовцями

1 грудня 2021 в Українському Біблійному Товаристві відбулася зустріч ВРЦіРО з Прем’єр-міністром України  Денисом Шмигалем та іншими урядовцями. Серед низки розглянутих питань та пропозицій глави церков вкотре торкнулися теми небезпеки гендерної ідеології, яка, на рівні з кричущими соціальними проблемами чинить загрозу майбутньому нашої держави.

«Я вірю,  що влада дається людям, щоб робити добро, берегти правду, захищати сироту, вдову, бідного та карати беззаконня. Тому моя перша порада, щоби чиновники читали Біблію, яка багато вчить про добре урядування», –  заявив у своєму виступі старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

«Хмари гріха і неправди нависли над Україною, і тиснуть сьогодні на Уряд, але беззаконня не має вдягнутися в ризи закону!  Це найгірша загроза для нашого народу, яка здатна зруйнувати незалежність і цілісність. Бог беззаконня не благословить, тому ми маємо не пустити в  законодавче поле гріх Содому і Гоморри», – зауважив старший єпископ.

Детальніше про  небезпеки  гендерної ідеології йдеться в «Заяві ВРЦіРО про загрози, які несе в собі Стамбульська конвенція, та недоцільність її ратифікації» від 2 грудня 2021 року.

Замість ратифікації Стамбульської конвенції глави церков і релігійних  організацій закликають вживати практичні заходи та розвивати національне законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, які також відмовилися від ратифікації цієї конвенції. Крім того Михайло Паночко нагадав, що релігійна спільнота виступає проти законопроєкту № 5488, який несе пряму загрозу для реалізації конституційного права на свободу віросповідання.

Також учасники засідання торкнулися теми тарифів на енергоносії, перебігу вакцинації, демографічної кризи, розлучень і сирітства, мігрантів та витік робочої сили за кордон тощо

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра на необхідність розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням. Парламент пропонує створити Державну службу у справах дітей. Однак, на переконання членів ВРЦіРО, цей орган не повинен стати структурою, що карає, він має бути сервісною службою, яка допомагатиме сім’ям, батькам і матеріям, особливо у складних життєвих обставинах, а також сприятиме повному заміщенню інтернатів для сиріт сімейними формами виховання, такими як дитячі будинки сімейного типу.

«Ідея створення Держслужби у справах дітей – це однобокий підхід, адже не варто захищати дитину у відриві від сім’ї. Краще створити міністерство у справах дітей, молоді та сім’ї, яке б вживало комплексні заходи на підтримку сімей, відповідального батьківства і материнства», – відзначив єпископ Римсько-Католицької Церкви Віталій Кривицький.

Про необхідність заборони в Україні комерційного сурогатного материнства, яке по суті є різновидом торгівлі людьми, сказав митрофорний протоієрей УГКЦ о. Олекса Петрів. Також релігійні діячі підняли низку інших актуальних тем.

Денис Шмигаль, своєю чергою, поінформував присутніх про темпи вакцинації, ухвалення Парламентом закону «Про службу військового капеланства», фіксацію ціни на газ для релігійних організацій на рівні 16,55 грн та перспективу енергетичної модернізації а Україні. Глава Уряду підтвердив зацікавленість у продовженні діалогу з ВРЦіРО та проведенні подібних зустрічей на вищому рівні за потреби.

Попередня Що підсилює нашу молитву – питання, над яким розмірковували учасниці обласної конференції в Новій Каховці
Наступна Капелани нагородили бійців медалями «За оборону рідної держави»

Вам також може сподобатися

Новини

Переможцем фотоконкурсу «Свято подяки у твоїй церкві» стали кияни Юлія Грашенко та Андрій Гриценко

Дорогі учасники конкурсу фотографій, присвяченого Святу жнив (Дню подяки) у

Новини

У МОЗ розробляється положення про медичне капеланство в лікарнях

Громадська рада при МОЗ по співпраці з Всеукраїнською Радою Церков

Без категории

Михайло Паночко зареєструвався в популярній соцмережі Інстаграм

«Проповідувати Євангеліє Ісуса Христа маємо всюди. Треба в Інстаграм, підемо