Березень 15, 2016 0 901 Переглядів

Євангелізація у спецодягу – віруюча молодь Івано-Франківська взялася за прибирання міста

     12 березня 2016 молодь Івано-Франківської церкви ХВЄ разом із друзями з місіонерської школи м. Ковеля провели євангелізацію, поєднавши її з суспільно-корисною працею – прибиранням території у найбільш засмічених частинах міста.

     Під час акції, яку назвали «Чисте серце – чисте місто», прибрали берегове укріплення залізничного мосту по на вул. Незалежності.

     «Щороку навесні наші волонтери приводять до ладу територію навколо Дому молитви по вул. Мочульського,1  та прилеглі до нього вулиці, – розповідає пастор церкви, старший пресвітер  Івано-Франківщини Юрій Веремій. – Цього ж року молодь вирішила попрацювати і у деяких найбільш засмічених частих міста».

     За кілька годин спільної праці юнаки та дівчата у спецодягу із написами «Церква християн віри євангельської»  прибрали берегове укріплення ріки Бистриця Надвірнянська. Було зібрано 5 великих контейнерів зі сміттям, найбільше набралось скляних пляшок від алкогольних напоїв та пачок від сигарет.

     Як розповів керівник молодіжного служіння церкви Тарас Сенів,  люди з цікавістю  спостерігали за акцією з вікон проїжджаючих тролейбусів, а перехожі  розпитували: «Хто ви такі?» Молодь у відповідь радо ділилася інформацією, роздавала Євангелії і газети.

     «Як показала практика, такі акції – гарна можливість для проповіді Слова Божого, – говорить Тарас Сенів. – Тому ми плануємо продовжити проведення таких акцій. Уже визначили п’ять нових дільниць прибиранням яких плануємо зайнятись».      

Попередня В Івано-Франківську сімейні пари говорили про відвертість
Наступна Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Навчання євангелістів Центрального регіону України проходило з постом і молитвою

Два дні, 23-24 грудня 2015р. на базі київської церкви «Філадельфія» тривало планове навчання євангелістів Центрального регіону. Зокрема були відповідальні за роботу благовістя у м. Києві…

Новини братерства

Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні

 На запрошення фінських п’ятидесятницьких церков 1-4 жовтня Фінляндію відвідали старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. 

Новини братерства