Грудень 2, 2022 0 507 Переглядів

Як мати довірливі стосунки з Творцем, вчилися на жіночій конференції сестри з Кіровоградщини

У м. Знам’янка на Кіровоградщині 26 листопада пройшла обласна жіноча конференція, сестри розмірковували над тим як довіряти Богу. Попри масові відключення світла, подію відвідало близько 50 сестер.

Ісус Навин 1:9: «Ось Я наказую тобі: будь твердий і мужній, не бійся і не лякайся; бо з тобою Господь, Бог твій, скрізь, куди не підеш».

Валентина Федорова розповіла про досвід 30-річного служіння та довіри Богу. Спікерка поділилася практичними порадами, як мати довірливі стосунки з Творцем. У наш час дуже важливо знати про могутність і любов Господа. Перестати покладатися на себе та на людей, на випадковості і повністю покластися на Христа. Перестати боятися загрозливих ситуацій у суспільстві. А також не боятися виступати на стороні правди. Довіра Богу – це запорука нашого духовного здоров’я, праведного життя та радості у Бозі.

У другій частині  конференції сестри мали можливість поділитися особистими свідченнями в яких довіра Богу стала вирішальним фактором у їхньому житті та долі. Таким чином, сестри мали час познайомитись одна з одною та духовно зміцнитися.

Як показує практика, подібні зустрічі дуже допомагають сестрам духовно укріпитися, а це добре діє на всю церковну громаду.  Жіноче служіння зміцнює взаємостосунки між вірянами різних церков в області. Не дивно, що наприкінці конференції було так багато позитивних відгуків та прохань зробити такі зустрічі регулярними.

Вікторія Філіпенко.

Попередня «На служінні у Миколаєві більш як п'ятсот невоцерковлених людей слухали проповідь» - Михайло Паночко відвідав Миколаївщину
Наступна Фундація «Східноєвропейська Реформація» запрошує долучитися до ініціативи з виготовлення різдвяних листівок для захисників

Вам також може сподобатися

Новини

Рада Церков і МОЗ взаємодіятимуть у запобіганні новій хвилі пандемії COVID-19

Глави і представники конфесій обговорили зусилля держави з запобігання поширенню

Новини

70 авторитетних християнських спікерів служитимуть на сьомому Східноєвропейському лідерському форумі у Києві

З 29 листопада по 2 грудня 2017 року в Києві відбудеться сьомий Східноєвропейський Лідерський Форум.

Новини

Михайло Паночко послужив у румунських п’ятидесятницьких церквах

«Pace pentru tine» – так румунською звучить привітання «Мир вам!»