Грудень 1, 2022 0 340 Переглядів

«На служінні у Миколаєві більш як п’ятсот невоцерковлених людей слухали проповідь» – Михайло Паночко відвідав Миколаївщину

Попри воєнні дії в країні, графік поїздок старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка майже не скоротився. Нещодавно Михайло Степанович відвідав Миколаївщину, де упродовж трьох днів послужив у чотирьох церквах, які сьогодні переживають справжнє пробудження.

У п’ятницю 18 листопада Михайло Паночко відвідав церкву «Божого Спасіння» в м. Первомайськ, де говорив на тему: «Серце Батька». Відома усім притча про блудного сина з Євангелія від Луки, для багатьох по-новому відкрила любов Небесного Батька до всіх людей. Промовець закликав не просто знати Бога, а пізнавати Його. «Є різниця між цими поняттями: знання це придбання певної інформації, а пізнання – це знання з досвідом», – наголосив старший єпископ.

У суботу, 19 листопада Михайло Степанович послужив на відкритті дому молитви у селищі Арбузинка. На святкове служіння з’їхалися служителі й гості з церков м. Первомайська, м. Нова Одеса і навколишніх сіл. Мали слово також старший пресвітер Миколаївського обласного об’єднання Андрій Свірдан та його заступник Віктор Павлишин.

У неділю, 20 листопада, Михайло Паночко послужив словом на ранковому зібранні в церкві «Благодать» в Миколаєві. На зібрання приїхали гості із м. Первомайська, зокрема старший пресвітер Андрій Свірдан. Звучало Боже Слово і пісні, які могли слухати більш як п’ятсот невоцерковлених людей, присутніх на служінні.

Цього ж дня у церкві «Віфанія» у м. Миколаєві старший єпископ мав зустріч і спілкування з пасторами та служителями церков Миколаївської області. Після чого Михайло Степанович послужив проповіддю на вечірньому служінні у «Віфанії» «Ісусом на Голгофі придбано недослідиме багатство, яке Він пропонує сьогодні кожному. Натомість Він вимагає лише одного – повірити в це», – наголосив він у проповіді.

Серед гостей, котрі відвідали в цей день богослужіння та послужили чудовим словом, що надихає, був старший пресвітер Херсонського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Бабійчук та директор Департаменту сімейного служіння УЦХВЄ Володимир Бричка.

Церкви на Миколаївщині, які приймали старших служителів, щиро вдячні Господу за слово підтримки, підбадьорення і настанови. Віримо, що Бог благословить і допоможе надалі Михайлу Паночку та всьому братерству працювати для розширення і збудування Церкви Христової в Україні.

Богдан Свірдан


Попередня Громада міста Любомль звершила молитву-покаяння за провини, учинені стосовно євреїв
Наступна Як мати довірливі стосунки з Творцем, вчилися на жіночій конференції сестри з Кіровоградщини

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Горохівщині пройшла конференція для вдів та вдівців

13 березня 2021 року у домі молитви Української Церкви ХВЄ в

Служіння дітям і підліткам

Жовтень – час конференцій для служителів дитячого служіння в Дніпропетровській області

Продуктивним для дитячого служіння Дніпропетровської області виявилось не лише літо,

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: квітень 2015

вітень – місяць Пасхальних святкувань  та діалогу із міжнародними делегаціями. Михайло Паночко провів робочі наради із представниками посольства США, поспілкувався з членами групи фінських християн