Листопад 21, 2019 2 1407 Переглядів

«Віра, довіра, вірність» – сестринська конференція на таку тему відбулася у Тернополі 

У суботу, 16 листопада, у церкві ХВЄ на вул. Квітовій,19, міста Тернополя відбулася обласна сестринська конференція. Учасниці роздумувати над актуальною темою християнського сьогодення – «Віра, довіра, вірність».

У теплій і затишній залі було велелюдно, адже з’їхалися сестри з різних куточків області, щоб мати радість спілкування в Божій присутності.

Завідувачка відділу жіночого служіння Тернопільському обласному об’єднання УЦХВЄ Галина Терещенко привітала всіх учасниць конференції. У своїй промові вона закцентувала увагу на вірі біблійного героя Ноя.

Основну проповідь сказала координатор заочного навчання КБІ Оксана Маліщук. Вона ґрунтовно, на основі багатьох місць із Писання, разом із сестрами роздумувала над темою конференції.

А заключну проповідь на конференції мав старший пресвітер церков ХВЄ Тернопільської області Віталій Яцюк. Він зауважив, що цінні перлини завжди заховані на глибині та поділився формулою, як отримати благословення: віра+терпеливість=обітниця!

Нікому не хотілося покидати цієї по-родинному теплої та затишної сестринської спільноти, коли поміж мелодіями осені у просторі надвечір’я бриніли ніжні акорди пісні «Небо, небо, Божії оселі золоті…»  у виконанні хору Шумської церкви ХВЄ.

Дай, Боже, кожному з нас достатньо віри, довіри і вірності, щоб дійти до цих омріяних осель.

Оксана Гудзь.

Попередня Служителі на Рівненщині вчилися ефективній роботі у Христовій команді
Наступна Рада Церков очікує реакції Президента і Парламенту на загрози проекту 0931

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать

   7 квітня 2015 року у день свята Благовіщення у м. Луцьку Волинської області в церкві «Віфанія» відбулася зустріч сестер з церков Луцького регіону.

Жіноче служіння

«Щоб думка оперта на Бога була, а в серці жив мир», – нотатки із Всеукраїнської жіночої конференції УЦХВЄ

Цього року Всеукраїнська жіноча конференція УЦХВЄ проходила 4-7 червня у

Жіноче служіння

Щаслива жінка – здорова жінка: про те, як залишатись такою сестрам розповіла акушер-гінеколог Анна Савочкіна (ФОТО)

У Києві на базі церкви «Філадельфія»  відбулася Всеукраїнська жіноча  конференція  «Здоров’я жінки» за участю відомого серед християн акушера-гінеколога Анни Савочкіної.