«Біблійний підхід до розбудови команди жіночого служіння» вивчали сестри київських церков
25 травня на базі церкви «Джерело життя» відбулася зустріч лідерок жіночого служіння. Вступне слово підбадьорення сказав пастор церкви Микола Овсійчук, надихаючи сестер бути гарним прикладом для оточуючих та рідних, і вірно служити Господу.
Основною спікеркою була завідувачка відділу жіночого служіння у Київській області Оксана Найдич. Сестра Оксана детально та структуровано розкрила тему «Біблійний підхід до розбудови команди жіночого служіння місцевої церкви».
Зустріч проходила у форматі семінару. Спікерка провела екскурс у біблійну історію щодо питання цінності жінки та її ролі в сім’ї, церкві та суспільстві. Під час семінару розглянули форми та методи побудови жіночого служіння в місцевій церкві з урахуванням її особливостей і відповідно становлення команди сестер.
Гостя поділилася власним досвідом формування та розвитку жіночого служіння, навела багато прикладів, які були дуже цінними для присутніх та надихнули сестер для подальшого служіння жінкам у своїх церквах.
Церква «Джерело життя» привітно зустріла гостей, група прославлення послужила чудовим співом. А після семінару був смачний обід.
Наприкінці сестри отримали приємні подарунки від організаторки заходу – очільниці відділу жіночого служіння КМО Тетяни Поночовної.
Анастасія КУБРАК.
Вам також може сподобатися
У Тисмениці сестри шукали «7 точок опори в стані невагомості» — ФОТО
За що вчепитися, щоб вистояти, коли руйнуються всі звичні життєві
ХЕРСОНЩИНА: Чисте серце і вуста – те, що робить служіння сестер плідним
В селищі Чаплинка, що на Херсонщині, на базі церкви «Святого
На прикладі Єви
30 листопада в м. Камінь-Каширському Волинської області відбулася обласна жіноча конференція. Тему «Уроки праматері Єви» виклала Людмила Бендус з Івано-Франківська. На прикладі життя першої у світі жінки с. Людмила розкривала ціль призначення жінки – бути помічницею чоловікові, робити йому добро, але в його, а не нашому, жіночому, розумінні добра.