Вересень 30, 2015 0 675 Переглядів

«А ціна її більша від перел…»

     Одесу справедливо називають перлиною на березі моря. Однак ця назва відображає лише частину істини. Одеса – це безліч прекрасних перлин Божих, що прославляють Творця в Його Церкві.  Понад 300 таких перлин – бо так по праву можна назвати кожну Божу дочку – зібралися на березі Чорного моря на обласну жіночу конференцію, яка проходила з 10 до 12 вересня на базі відпочинку «Фаворит» в Затоці на Одещині.

     Як розповідала згодом відповідальна за жіноче служіння в Одеській області Лариса Мельничук, за можливість проведення такої конференції треба заплатити ціну – молитвами, постами та й фінансами. Але всі зусилля були варті цього. Особливо відзначили це сестри, які вперше побували на такого роду зібранні. «Наче на небі побували», – свідчили вони.

     Заступник обласного єпископа пастор церкви «Блага вість» Леонід Вітюков побажав, щоб гасло конференції – «… а ціна її більша від перел» (Пр. 31:10) – діяло в житті кожної учасниці.

     «Перли отримуються в результаті болю – коли піщинки труться об тіло молюска. Чим більше болю, чим більше переживань і страждань, тим більша перлина. У Бога Свої оцінки нашого життя. Я не бажаю вам болю і переживань, але нагадую, що все має сенс в очах Божих. І якщо ми – в Його руках, Бог формує нас через певні Свої дії».

1141_44     Служитель, процитувавши 139-й псалом, закликав до роздумів насамперед над власним життям. «Усім нам треба вирішити питання глибокого усвідомлення того, що Бог – наш Творець, і прийняти себе такими, якими Бог нас створив. Ми не вибирали, якими нам доведеться пройти по цій землі. Це Божий вибір і передбачення – де нам народитися, якої національності і якої зовнішності і статі. Він бачив всі наші дні, коли жодного з них ще не було. Довірмося Його передбаченню. Будьмо вдячними за те, що ми – особливі».

     Пастор Одеської церкви «Віра. Надія. Любов» Віктор Марченко нагадав присутнім історію Єви, яка мала все і в один момент все втратила. Втратила через сумніви в Божому Слові, через бажання до власного возвеличення. «Хай такого ніколи не буде з вами, – застеріг служитель. – А для цього завжди задавайте собі питання, які мотиви вашого служіння і всього, що ви робите».

      Після пасторського благословення і молитви, відповідальна за жіноче служіння в області Лариса Мельничук, привітала учасниць конференції і надала слово сестрам, відповідальним за жіноче служіння в регіонах області.

     Свідчення про непрості будні і незабутні свята, без яких жіноче служіння неможливе, не могли залишити байдужими слухачів. Були сльози, була радість, було відчуття особливої Божої присутності і незбагненної єдності в одному дусі – дусі любові. І була гаряча молитва, що линула просто до святого престолу.

1141_6     Програма конференції – а це і виклад основної теми «Особлива в очах Божих» (Людмила Бендус з Івано-Франківська, Надія Потопник та Оксана Клепач зі Львова), і численні свідчення делегаток конференції (у тому числі й «старожилів» жіночого служіння Світлани Заворотько та Надії Новикової), і прекрасні декламації в авторському виконанні, і звернення пасторів Андрія Полінкевича з Білгород-Дністровського, Валерія Махновського з Мологи, і слово Ярослава Мельничука з Одеси, і чудовий спів сім’ї Мельничуків – Ярослава, Тетяни та їхнього талановитого синочка Володі, а також пісні у виконанні учасниць конференції, гра оркестру з Білгород-Дністровського – усе нагадувало про те, що ми особливі, тому що особливий наш Господь. І що б не діялося у світі, усе під Його контролем. Він здатний подбати про кожну Свою дитину, яка попри все залишається Йому вірною.

     Лариса Мельничук, підсумовуючи конференцію, нагадала, що жінка була вінцем Божого творіння. «Коли вона була створена, прийшла гармонія. І донині з жінкою в дім приходить гармонія, – коли мама повертається з роботи, з поїздки чи з пологового будинку. Слава Господу за це. Бо це Він нам, таким різним, дав цю особливу здатність. Наша особливість і в тому, що ми – храм Духа Святого, а тому дивимося на все навколо не так, як дивиться світ. Ми особливі, тому що Ісус Христос пролив за кожну з нас Свою безцінну кров. Дорожімо цим і цінуймо той факт, що ми – особливі в Божих очах».

     На конференції було звершено багато молитов. Для цього на сцені протягом всіх днів була встановлена скринька, куди кожен міг подати свою молитовну потребу. Щодня молилися за ці потреби, а також за всіх багатодітних мам і їхні родини, за зцілення хворих, утішення засмучених, за благословення служителів, за Церкву Христову в Україні і світі, і, звичайно ж, за долю нашої країни, за те, щоб милостивий Бог зупинив кровопролиття на українській землі і благословив Україну Своїм миром.

     Людмила Бендус


Попередня Новояворівська церква відзначила 20-річчя
Наступна У Томаківці пройшов тиждень Євангелія

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

Сестри-тернополянки розмірковували над темою: «Думка, слово, життя»

     Обласна сестринська конференції церков ХВЄ Тернопільської області, відбулася 14 лютого в церкві, що в Тернополі на вулиці Довженка, 4.

Жіноче служіння

Співзвуччя слави для Творця

Останньої неділі жовтня та першої неділі листопада у Лановецькому та

Жіноче служіння

Спадок наш найкращий

На березі Азовського моря – у відпочинковому центрі «Азовський маяк» в селі Новокостянтинівка Мелітопольского району Запорізької області відбулася чергова Всеукраїнська жіноча конференція ЦХВЄУ.  330 сестер з усієї України, а також гості з Узбекистану, Росії і США з 11 до 15 червня разом раділи, молилися, вчилися, спілкувалися.