Лютий 22, 2022 0 1219 Переглядів

«Справжня я» – семінар для сестер, що зігрів серця, відбувся на Івано-Франківщині

У неділю, 20 лютого, в Івано-Франківську відбулася жіноча  спільність. У семінарі на тему «Справжня я» у викладі  заступниці директорки Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмили Бендус, взяли активну участь близько 150 сестер з церков міста й області.

Святе Письмо малює портрет віруючої жінки, і цей опис звучить, як висока поезія: «… Захована людина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом» (1 Петра 3:4) І хоча багато з нас цей вірш часто читали і, можливо, навіть знають напам’ять, та навряд чи ми дивимося на нього як на свій опис. Бо не дуже то й розуміємо, про що мова. Як побачити людину, коли вона заховалася, та ще й лагідно мовчить?

То які ми насправді? Чи знаємо, як нас описали би наші домашні? Друзі? Сусіди? А найголовніше – як ми виглядаємо в очах Бога? Чи немає в нас проблеми Лаодикійської церкви – невідповідності між уявленням про себе і справжнім станом речей? Відповіді на ці та інші питання в контексті теми шукали всі учасниці семінару.

Організував  спільність сестринський відділ УЦХВЄ в Івано-Франківській області, який очолює Галина Черняк.

Попередня На Запоріжжі старшим пресвітером знову обрали Андрія Лисенка
Наступна «Ми молимося, щоб українська армія була врятованою і російська армія спасенною» - Девід Хасавей під час молитви за Україну

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На засіданні Комітету ЦХВЄУ говорили про нові підходи у будівництві, освіті, благовісті

26 вересня відбулося засідання Комітету ЦХВЄУ. Обласні єпископи та керівники відділів зібралися разом, щоб проаналізувати поточні внутрішні справи та міжконфесійну ситуацію. 

Новини братерства

Рада євангельських церков упорядкує капеланське служіння у війську

     Багатоманіття волонтерських ініціатив і капеланів-добровольців із протестантських церков обумовлюють необхідність систематизації та упорядкування цієї діяльності в Збройних Силах України.

Жіноче служіння

Жіноче служіння на Львівщині у 2021 році

Попри пандемію і карантинні обмеження життя в громадах УЦХВЄ не