Лютий 15, 2022 0 1748 Переглядів

На Запоріжжі старшим пресвітером знову обрали Андрія Лисенка

11 лютого на базі церкви «Христос є відповідь» у Запоріжжі  відбулася звітно-виборна конференція Запорізького обласного об’єднання УЦХВЄ. Темою її стали слова із Писання: «Роблячи добро, не будемо сумувати, бо у свій час пожнемо, якщо не ослабнемо» (Гал.6:9).  

На конференцію прибули понад сто делегатів із різних куточків області та чимало гостей. Присутніх привітав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, також словами підбадьорення до служителів звернувся старший пресвітер Дніпропетровської області Михайло Мокієнко. Учасники конференції здійснили молитву за Україну в якій присутніх повів єпископ Василь Гедаревич.

У звітній частині старший пресвітер Запорізького обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Лисенко озвучив статистику за рік. Станом на 1 січня в області нараховувалось 50 церков, членами яких є 3 365 вірян. Протягом 2021 року водне хрещення прийняли 97 нових членів громад. На даний час у церквах області служать 54 рукопокладені пастори, а також 75 рукопокладених дияконів.

Після звітної частини відбулися вибори, під час яких шляхом відкритого голосування старшим пресвітером обласного об’єднання знову було обрано Андрія Лисенка. Першим заступником об’єднання залишився Сергій Ободенко, другим заступником – Анатолій Трачук. Головою ревізійної комісії обраний Федір Діканов.

Також Андрія Лисенка було рукопокладено в сан єпископа. Молитву за нього та його дружину Ольгу здійснили старший єпископ Михайло Паночко та єпископ Михайло Мокієнко. Вони разом з делегатами конференції помолилися  за увесь новообраний керівний склад об’єднання та за керівників відділів служіння, поблагословили на подальше служіння на Божій ниві кожного присутнього служителя.

У завершальній проповіді старший єпископ Михайло Паночко закликав присутніх бути діяльними у своїй вірі. «Якщо у нас є віра, то ми будемо робити добро. Служіть щиро, як Господу, а не як людям!» – заохотив він.

Праця у Церкві Христовій на Запорізькій землі продовжується. Кожен працює на своєму рівні, в міру своїх сил та повноважень, як для Бога, в єдності з братерством УЦХВЄ.

Ірина Ніколенко, м. Запоріжжя

Попередня На Київщині розпочала роботу «Школа служіння»
Наступна «Справжня я» - семінар для сестер, що зігрів серця, відбувся на Івано-Франківщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Новий директор Департаменту у справах релігій та національностей Михайло Мошкола відвідав Головний Офіс ЦХВЄУ

У вівторок, 5 листопада 2013 року, новопризначений директор Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Михайло Іванович Мошкола…

Новини братерства

” На небі будуть лише преображені люди” – навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко

2 вересня 2012 року у Чернівцях пройшла обласна молодіжна конференція, учасниками якої була християнська молодь з багатьох церков ХВЄ Буковини.

Новини братерства

«Що обіцяли, Боже, Тобі біля води в серці своїм дай зберегти на всі роки»

У першу суботу серпня, на Кресівському водосховищі, що неподалік від дамби (м. Кривий Ріг) відбулося урочисте зібрання – святе водне хрещення. У ньому взяли участь майже всі п’ятидесятницькі церкви міста – більше 1000 віруючих прийшли привітати охрещених.