Лютий 15, 2022 0 2413 Переглядів

На Запоріжжі старшим пресвітером знову обрали Андрія Лисенка

11 лютого на базі церкви «Христос є відповідь» у Запоріжжі  відбулася звітно-виборна конференція Запорізького обласного об’єднання УЦХВЄ. Темою її стали слова із Писання: «Роблячи добро, не будемо сумувати, бо у свій час пожнемо, якщо не ослабнемо» (Гал.6:9).  

На конференцію прибули понад сто делегатів із різних куточків області та чимало гостей. Присутніх привітав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, також словами підбадьорення до служителів звернувся старший пресвітер Дніпропетровської області Михайло Мокієнко. Учасники конференції здійснили молитву за Україну в якій присутніх повів єпископ Василь Гедаревич.

У звітній частині старший пресвітер Запорізького обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Лисенко озвучив статистику за рік. Станом на 1 січня в області нараховувалось 50 церков, членами яких є 3 365 вірян. Протягом 2021 року водне хрещення прийняли 97 нових членів громад. На даний час у церквах області служать 54 рукопокладені пастори, а також 75 рукопокладених дияконів.

Після звітної частини відбулися вибори, під час яких шляхом відкритого голосування старшим пресвітером обласного об’єднання знову було обрано Андрія Лисенка. Першим заступником об’єднання залишився Сергій Ободенко, другим заступником – Анатолій Трачук. Головою ревізійної комісії обраний Федір Діканов.

Також Андрія Лисенка було рукопокладено в сан єпископа. Молитву за нього та його дружину Ольгу здійснили старший єпископ Михайло Паночко та єпископ Михайло Мокієнко. Вони разом з делегатами конференції помолилися  за увесь новообраний керівний склад об’єднання та за керівників відділів служіння, поблагословили на подальше служіння на Божій ниві кожного присутнього служителя.

У завершальній проповіді старший єпископ Михайло Паночко закликав присутніх бути діяльними у своїй вірі. «Якщо у нас є віра, то ми будемо робити добро. Служіть щиро, як Господу, а не як людям!» – заохотив він.

Праця у Церкві Христовій на Запорізькій землі продовжується. Кожен працює на своєму рівні, в міру своїх сил та повноважень, як для Бога, в єдності з братерством УЦХВЄ.

Ірина Ніколенко, м. Запоріжжя

Попередня На Київщині розпочала роботу «Школа служіння»
Наступна «Справжня я» - семінар для сестер, що зігрів серця, відбувся на Івано-Франківщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У КБІ вручили дипломи ще одній групі випускників – вчителям-методистам дитячого та підліткового служіння

    22 березня 2017 р. колектив Київського біблійного інституту благословив студентів-випускників до нелегкої праці на ниві Божій. Дипломи було вручено 31 випускнику…

Новини регіонів

Я желаю, чтобы Закарпатская область стала евангельской

Прекрасные минуты общения с Богом приносили мне удовольствие. Помню, в один вечер я вышел на улицу, было темно, небо – полно звезд, я поднял свои глаза и начал благодарить Бога за спасение…

Новини братерства

«Справжня я» – семінар для сестер, що зігрів серця, відбувся на Івано-Франківщині

У неділю, 20 лютого, в Івано-Франківську відбулася жіноча  спільність. У