Лютий 14, 2022 0 1536 Переглядів

На Київщині розпочала роботу «Школа служіння»


13 лютого, на базі відпочинку «Територія змін», що у Фастівському  районі на Київщині, відбулось урочисте відкриття курсу «Школа служіння».  Духовну освіту на ньому будуть здобувати 23 студенти з різних областей України.

Під час урочистого відкриття команда організаторів (служителі Київського обласного об’єднання УЦХВЄ) розповіла як народилась ідея відкрити школу.  Привітали студентів та висловили їм свої побажання. Служитель Євген Савочка розповів про головну мету курсу – виявити тих, хто бажає служити Господу більше, ніж досі та оснастити їх необхідними знаннями. Василь Гуцало повідомив, що предмети у школі гуртуватимуться переважно на вивченні Біблії, а Іван Коханевич запевнив, що в студентів буде гарна практика, яка допоможе засвоїти теоретичні знання. Служитель Олег Богомаз розповів про здійснення своєї мрії – відкрити школу, де молодь буде знаходити своє покликання і буде посвячувати себе служінню.

Чудовими піснями служив гурт з церкви «Воскресіння».

Старший пресвітер Київської області Олександр Озеруга закликав студентів та всіх присутніх служити Господу та людям: «Я пам’ятаю як приїхав у Біблійну школу, де формувався та вкорінявся в тому, що є дитям Божим. Разом з тим формувалося усвідомлення, що маю служити для людей. Христос, як Господь, сьогодні закликає і вас до праці на ниві Божій».

Наприкінці заходу представили всіх студентів, які приїхали з Київщини, Рівненщини, Харківщини та Донеччини. У загальній молитві їх поблагословили на успішне навчання.

Павло Куценко

 

 

Попередня (Не)заміжжя – благословення чи прокляття?
Наступна На Запоріжжі старшим пресвітером знову обрали Андрія Лисенка

Вам також може сподобатися

Освіта

Кращих знавців Біблії нагородили у Рівненській обласній раді

24 травня нагородили переможців VI обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії».

Новини

На Софійській площі відбувся марафон із безперервного читання Біблії

5-8 липня на Софійській площі м. Києва відбувся цілодобовий марафон

Молодіжне служіння

У Києві  відбулася молодіжна конференція «Елементи лідерства» (Фото)

«Лідерський подкаст пророка Іллі» – під такою назвою Рух молоді