Лютий 22, 2022 0 3827 Переглядів

«Ми молимося, щоб українська армія була врятованою і російська армія спасенною» – Девід Хасавей під час молитви за Україну

Ситуація на кордонах України та загроза повномасштабної війни гуртує українців у молитві.  20 лютого в церкві «Благодать», поблизу Києва, зібрались представники різних протестантських церков, пастори, проповідники, рядові віряни.  Молитву  провели під  егідою  національного проєкту «День молитви за Україну», що традиційно проходить у червні.  

Відкриваючи зібрання, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок звернувся до місця в Біблії про молитву Ісуса в Гетсиманському саду, яка була буквально агонією, але саме там Христос отримав чи не головну свою перемогу. Спікер підкреслив, що в напружені та переломні часи нам як ніколи потрібна молитва та надія на Господа.

«Коли в життя приходять труднощі, переживання, перше, що має зробити християнин — розпочати молитися. Інакше впаде в журбу, а ми не хочемо падати в журбу і безнадійність, ми хочемо жити в надії, щоб Божа присутність забрала з нашого серця геть усі переживання».

Спеціально  на це молитовне служіння до України з Великої Британії прилетів співорганізатор   Національного дня молитви  Девід Хасавей. 90-річний євангеліст знайшов можливість бути разом з українцями і також виступив з цінним посланням:

«Я прилетів, бо хочу вас надихнути, хочу благословити вас і  сказати вам, що ми в Британії є найпотужнішою підтримкою для України. Так, наші солдати були вже тут, наш уряд підтримує Україну, наші церкви підтримують Україну і також по всій Британії зараз ідуть молитви за Україну, щоб Бог вас врятував і я люблю вас… І не забувайте, що у червні у нас буде великий день молитви. Буде велике свято, ми святкуватимемо перемогу над ворогом, будемо святкувати чудесні відповіді від Бога!»

Важливим словом до молитви поділилися також єпископ Собору незалежних євангельських церков Анатолій Калюжний, старший єпископ Української Євангельської Церкви Олександр Зайцев, старший єпископ Центру незалежних харизматичних церков України (Повного Євангелія) Анатолій Гаврилюк. Також присутніх вели у молитві єпископ об’єднання церков ХВЄ «Спасіння» Юрій Бабінець, заступник голови братства незалежних церков та місій ЄХБ України Сергій Шаптала, заступник голови «Всеукраїнського союзу церков ЄХБ» Ігор Бандура, голова релігійного центру «Союз єврейських громад месіанського іудаїзму» Борис Грисенко, голова ради місіонерських церков євангельських християн України Віктор Танцюва, голова ради церков України «Слово життя» Андрій Бакал.

Завершальне дуже пристрасне слово мав Девід Хасавей: «Нам потрібно кликати Силу Божу, щоб перемогти ворога. Дивіться в Біблію, що сталося з Гедеоном: 300 людей перемогли цілу армію. Чому ж? Що Бог зробив? Він збентежив ворога. А чому б нам не попросити Бога зараз зробити ворога збентеженим?… Я не хочу загнати російських солдатів у пекло. Я не хочу, щоб українські солдати потрапили до пекла, тому врятуймо їх від війни. Щоб українська армія була врятованою і російська армія була спасенною, щоб побачити їх у Божому Царстві спасенними через Христа, а не мертвими на полі бою» – закликав проповідник.

Після гарячої молитви пролунав духовний гімн України «Боже великий єдиний…»

Попередня «Справжня я» - семінар для сестер, що зігрів серця, відбувся на Івано-Франківщині
Наступна Раулі Лехтонен: «Я вважаю, що Україна зараз є головним духовним ресурсом Європи»

Вам також може сподобатися

Новини

«Нова книга демонструє перехід п’ятидесятників «від гнаної меншості до впливової меншості» – Михайло Мокієнко

16 вересня у Києві, в агентстві УНІАН, презентовано науково-популярне видання

Новини

Як визначити  аудиторію, для якої церква може бути найбільш ефективною

10 листопада єпископ УЦХВЄ в Івано-Франківській області Юрій Веремій, в

Новини

У Києві відбулася звітно-виборна конференція Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської

25-27 вересня 2018 року у домі молитви церкви «Філадельфія» відбулася