Жовтень 6, 2020 0 362 Переглядів

У КБІ розпочали новий навчальний рік в умовах карантину

23 вересня у Київському біблійному інституті офіційно відкрили  новий навчальний рік. Оскільки ВНЗ працює  з дотриманням усіх вимог карантину, було прийнято рішення,  розділити  групу першого курсу на дві частини. Власне, перша із них і розпочала навчання  в передостанній тиждень вересня.

Старший пресвітер Київського міського об’єднання УЦХВЄ Сергій Вознюк закликав студентів бути послідовними у своєму рішенні. «Пообіцяйте, що почавши навчання, ви залишитесь вірними!» – звернувся він до студентів.

Привітав першокурсників та колектив інституту і  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.  Він нагадав, що тільки церква займається питаннями вічності, тому спорядження служителів, які проповідують людям вічну Істину, є необхідним нашим завданням.

А 28 вересня відбулась установча сесія для другої частини першокурсників. Загалом до навчання на бакалавраті КБІ у цьому році долучились 30 студентів.

Із задоволенням студенти слухали лекції директора Департаменту євангелізації Олександра Попчука (предмет «Християнське життя») та інших викладачів КБІ.

kbi.org.ua

Попередня Церква  «Джерело життя» в м. Харкові відсвяткувала  своє сорокаріччя
Наступна «Все, що маємо – це результат багаторічних молитов...» Церква в селищі Вишнівець днями відзначила 90 років

Вам також може сподобатися

Освіта

Десятий випуск студентів відзначила Місіонерська школа «Ковчег спасіння»

21 грудня 2019 р. у Києві відбувся десятий випуск місіонерської школи «Ковчег спасіння». Протягом чотирьох місяців студенти вивчали Слово Боже та шість місяців були на місіонерській практиці.

Освіта

Презентація до 1025-річчя хрещення Київської Русі

Інформаційні матеріали, підготовлені відділом освіти ЦХВЄУ, мають допомогти служителям церков у проведенні святкових євангелізацій.

Освіта

Місіонерська школа «Ковчег спасіння» випустила чергову групу  служителів

У Місіонерській школі «Ковчег спасіння» незабаром  розпочнеться черговий, осінній семестр.