Березень 26, 2014 0 1192 Переглядів

«Християнська музика і спів» – семінар у Томаківці

     Розпочинаючи семінар, єпископ Михайло Мокієнко закликав всіх присутніх молитися за Україну, мати правильні пріоритети, говорити правильні слова, мати чітку євангельську позицію, продовжувати робити добрі справи. Далі декан Біблійного коледжу «Світло Євангелія» Михайло Мокієнко (мол.) представив головного спікера семінару, магістра богослів’я Лео Франка. В своєму виступі він роз’яснив, що таке музика і яке головне завдання її в богослужбовій практиці.  Лео звернув увагу на те, яке місце музика і спів займали в Старому і Новому Заповіті, а також в історії церкви,  особливо в житті Івана Воронаєва. «Ціль  музики і співу – це прославлення Бога» – зауважив Лео.

     В ході семінару співом служив молодіжний співочий гурт  з церкви с. Глеюватка. Також звучали сольні номери, які виконали брати з Кривого Рогу та Рівненщини.

     Під час обідньої перерви служителі церков області провели пасторську нараду, в ході якої зробили аналіз життя церков обласного об’єднання. Також було розглянуто і ухвалено план реалізації низки важливих питань з життя церков. Служителі обговорили поточну ситуацію в країні та озвучили пропозицію щодо проведення  Молитовного віче  в  містах і селах області. На закінчення брати обговорили питання, пов’язані із проведенням 17-го з’їзду ЦХВЄУ, який відбудеться 20-21 травня у м. Рівному.

     ПРЕС-СЛУЖБА ДООЦ ХВЄ


Попередня ВРЦІРО окреслила три завдання для влади і громадян України, щоб нормалізувати ситуацію у країні
Наступна Презентували книгу Романа Соловія «Виникаюча церква»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Обласна звітна конференція Полтавського обласного об’єднання – 2017

В місті Полтава в церкві «Нове Життя» 20 січня 2017 року відбулася звітна обласна конференція церков ХВЄП. З великим бажанням…

Новини регіонів

Церква в селі Звіздівка на Рівненщині відсвяткувала свій 100-річний ювілей

Цього року Свято подяки за врожай у церкві ХВЄ села

Новини регіонів

Семінар на тему, як належить жити і свідчити провели у Львові

        В останні дні зими у приміщенні львівської церкви ХВЄ «Голгофа» відбувся семінар майстер-інструкторів з курсу «Християнське життя та свідчення» (ХЖС). Захід тривав у рамках підготовки до Фестивалю надії.