Березень 26, 2014 0 1513 Переглядів

«Християнська музика і спів» – семінар у Томаківці

     Розпочинаючи семінар, єпископ Михайло Мокієнко закликав всіх присутніх молитися за Україну, мати правильні пріоритети, говорити правильні слова, мати чітку євангельську позицію, продовжувати робити добрі справи. Далі декан Біблійного коледжу «Світло Євангелія» Михайло Мокієнко (мол.) представив головного спікера семінару, магістра богослів’я Лео Франка. В своєму виступі він роз’яснив, що таке музика і яке головне завдання її в богослужбовій практиці.  Лео звернув увагу на те, яке місце музика і спів займали в Старому і Новому Заповіті, а також в історії церкви,  особливо в житті Івана Воронаєва. «Ціль  музики і співу – це прославлення Бога» – зауважив Лео.

     В ході семінару співом служив молодіжний співочий гурт  з церкви с. Глеюватка. Також звучали сольні номери, які виконали брати з Кривого Рогу та Рівненщини.

     Під час обідньої перерви служителі церков області провели пасторську нараду, в ході якої зробили аналіз життя церков обласного об’єднання. Також було розглянуто і ухвалено план реалізації низки важливих питань з життя церков. Служителі обговорили поточну ситуацію в країні та озвучили пропозицію щодо проведення  Молитовного віче  в  містах і селах області. На закінчення брати обговорили питання, пов’язані із проведенням 17-го з’їзду ЦХВЄУ, який відбудеться 20-21 травня у м. Рівному.

     ПРЕС-СЛУЖБА ДООЦ ХВЄ


Попередня ВРЦІРО окреслила три завдання для влади і громадян України, щоб нормалізувати ситуацію у країні
Наступна Презентували книгу Романа Соловія «Виникаюча церква»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

За щедрість землі і Хліб з Неба – Богові подяка!

У жовтні-листопаді по церквах України тривають Дні Подяки. Так, 3 листопада відсвяткували «свято жнив» у місті Дубно, Рівненської області.

Новини регіонів

Київський чоловічий камерний хор взяв часть у фестивалі духовної музики та співу на Співочому полі

20 липня на Співочому полі в Києві (Печерський ландшафтний парк) відбувся Фестиваль духовної християнської музики та співу, в якому взяли участь музичні колективи різних християнських конфесій.

Новини регіонів

Водне хрещення на річці Стир

     На святкове служіння, яке відбулося 12 липня 2015 р.  у м. Кузнецовську на березі річки Стир зібралося близько тисячі людей: члени церкви, гості, а також чимало мешканців міста.  Того дня святе водне хрещення  приймали 53 нових члени місцевої церкви ХВЄ.