Травень 8, 2023 1 505 Переглядів

Старший пресвітер Кіровоградського обласного об’єднання відвідав віддалені церкви області

Квітень-травень в розкладі старшого пресвітера Кіровоградського обласного об’єднання Анатолія Філіпенка  наповнений волонтерськими справами.

Разом з командою волонтерів, до якої приєдналася і його дружина, Анатолій Миколайович відвідав віддалені церкви області. Зокрема п’ятидесятницькі громади в селі Благовіщенську, що на заході області, села Глинськ і Григорівка на півночі. Також відвідали церкви в центральній частині області в селах Компаніївка, Первозванівка, Новороманівка та в місті Кропивницькому.

Загалом послужили більш як чотирьомстам переселенцям, яким надали харчові продукти та поділились словом благовістя про Ісуса Христа.

За словами пасторів згаданих громад, сьогодні багато людей насправді потребують допомоги, як матеріальної, так і духовної. З частиною переселенців, які приходять на зібрання, вже встановлено контакт.

«Молитовні будинки у кожному з відвіданих нами населених пунктів були заповнені людьми, – розповідає Анатолій Філіпенко. – Це той час, коли церква, як сіль для землі, має можливість ефективно здійснити свою місію, показати різницю між добром і злом».

Місяць завершився завантаженням ще тонни сортованих продуктових наборів, які команда із Кропивницького доправила до м. Світловодськ, де церкви також служать нужденним Словом і ділом.

Вікторія Філіпенко.

Попередня На Київщині група служителів протягом тижня навчалася за програмою Trauma Healing Institute
Наступна «Християнські табори — це духовна передова у війні за дитячі душі» - Роман Бернадський

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

День Біблії у Бердичеві

Незважаючи на величезний попит і шанування, Біблія є найбільш гнаною Книгою. Історія протягом 2000 років не знає іншої книги, проти якої б видавалися державні закони, порушників яких карали навіть смертю.

Новини братерства

На базі КБІ запрацювала сьома місіонерська школа

4 червня 2018 року на базі КБІ відбулося відкриття місіонерської

Новини регіонів

Жизнь и служение жены служителя


ЛИДИЯ ОСТАПОВНА МОКИЕНКО: «Не жалейте ничего для Бога»
«Кто найдет добродетельную жену? цена ее выше жемчугов» (Пр.31:10)

Смотря на успешных служителей, мы часто забываем о том, что за каждым сильным мужчиной стоит более сильная женщина. Это и жена, и мама. О них почти никто не знает, но ведь благодаря им, этим современным героиням веры, многие мужчины стали служителями.