Липень 4, 2013 0 760 Переглядів

Місіонери «Голосу надії» провели регіональну конференцію у Полтаві

     «Словом і ділом, силою Духа Святого», – під таким гаслом 28 червня 2013 року у Полтаві відбулася конференція місії «Голос надії». Вона зібрала місіонерів із 6 областей Центральної, Північної та Східної України (а саме Полтавської, Сумської, Чернігівської, Черкаської, Дніпропетровської та Луганської).

      Конференція відбулася у приміщенні церкви «Нове життя», м. Полтава. Під час ранкового богослужіння директор місії Микола Синюк звернувся до присутніх з привітальним словом, основою якого став уривок із послання до римлян ? гасло з’їзду: «Тож маю я чим похвалитись у Христі Ісусі, щодо Божих речей, бо не смію казати того, чого не зробив через мене Христос на послух поган, словом і чином, силою ознак і чудес, силою Духа Божого» (Рим.15:17-19). Служили словом місцевий пастор Михайло Роман, заступник директора місії Євген Мельничук та старший пресвітер церков Полтавського об’єднання Степан Павлусь.

      Після цього місіонери ділилися свідченнями та переживаннями з власного життя і служіння.  Найцікавіші з них можна прочитати на сайті місії www.voice.org.ua.

      Дмитро Довбуш 

Попередня Молодь із Закарпаття і Волині славила Бога на полонині
Наступна Чудеса без чудес

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Випускники КБІ отримали дипломи бакалаврів богослів’я

   22 жовтня у Київському біблійному інституті відзначили чергове хвилююче свято – випуск студентів очно-заочного відділення-2014. Вручення дипломів, привітання та цінне напутнє слово на подальше життя і служіння – усе це залишиться на фото і у серцях випускників.

Новини братерства

Михайло Паночко відвідав церкви у Мелітополі, Токмаку та Бердянську

   Ще на початку року у свій робочий план старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вніс запис, щоб  відвідати деякі невеликі церкви, в яких раніше не бував.  Так, після проведення ХХ ювілейної  конференції жіночого служіння, що проходила у червні в Запорізької області, він відвідав помісні церкви у містах Мелітополі, Токмаку та  Бердянську цієї ж області.

Актуальне інтерв’ю

Унікальна історія багатодітної сім’ї Володимира Савочки: як діють Божі благословення у поколіннях

Коли відвідуєш церкву ХВЄ у смт. Степань, одразу впадає в око велика кількість дітей та молоді. Активне життя християнських сімей позитивно впливає на благополуччя селища