Липень 4, 2013 0 932 Переглядів

Місіонери «Голосу надії» провели регіональну конференцію у Полтаві

     «Словом і ділом, силою Духа Святого», – під таким гаслом 28 червня 2013 року у Полтаві відбулася конференція місії «Голос надії». Вона зібрала місіонерів із 6 областей Центральної, Північної та Східної України (а саме Полтавської, Сумської, Чернігівської, Черкаської, Дніпропетровської та Луганської).

      Конференція відбулася у приміщенні церкви «Нове життя», м. Полтава. Під час ранкового богослужіння директор місії Микола Синюк звернувся до присутніх з привітальним словом, основою якого став уривок із послання до римлян ? гасло з’їзду: «Тож маю я чим похвалитись у Христі Ісусі, щодо Божих речей, бо не смію казати того, чого не зробив через мене Христос на послух поган, словом і чином, силою ознак і чудес, силою Духа Божого» (Рим.15:17-19). Служили словом місцевий пастор Михайло Роман, заступник директора місії Євген Мельничук та старший пресвітер церков Полтавського об’єднання Степан Павлусь.

      Після цього місіонери ділилися свідченнями та переживаннями з власного життя і служіння.  Найцікавіші з них можна прочитати на сайті місії www.voice.org.ua.

      Дмитро Довбуш 

Попередня Молодь із Закарпаття і Волині славила Бога на полонині
Наступна Чудеса без чудес

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Всеукраїнська конференція євангелістів УЦХВЄ відбулася у Генічеську

З 4 по 7 вересня 2017 р. в місті Генічеську відбулася Всеукраїнська конференція євангелістів Церкви ХВЄ.

Новини братерства

Євангельські християни зі штату Нью-Йорк зібрали медичну допомогу для українських бійців

Черговий контейнер з медичними засобами отримали пацієнти Дніпропетровського військового шпиталю. Там — необхідні речі для проведення операцій та реанімаційних заходів, розповідає РІСУ.

Новини братерства

Викладачі богословських навчальних закладів братерства пройшли навчання на базі КБІ

  У Київському Біблійному інституті за підтримки відділу освіти 13 травня 2016 р. відбувся навчально-методичний семінар для викладачів богословських навчальних закладів ЦХВЄУ.