Листопад 4, 2013 0 1136 Переглядів

Київські пастори обговорили життя церков та плани на поточний місяць

   4 листопада 2013 р. відбулася чергова зустріч пасторського комітету ЦХВЄУ. Традиційно пастори церков столиці кожного першого понеділка місяця (після служіння хліболамання) збираються в канцелярії братерства на вулиці Оніскевича, 3.

   Зустріч розпочалася зі Слова Божого та молитви до якої підвів старший єпископ Михайло Паночко. Далі керівники столичних церков провели аналіз Міжнародного Конгресу християн віри євангельської, що тривав з 10-13 жовтня у м. Львові. Після цього учасники зустрічі обговорили питання співпраці з християнськими видавництвами, щодо формування пасторських бібліотек. Розглянули плани щодо участі церков Києва у ІІ-му Всеукраїнському форумі сім’ї, що відбудеться 22 листопада у Київському міському Будинку вчителя (вул. Володимирська,57). В роботі цього форуму візьмуть участь громадські та просвітницькі організації, відомі науковці, представники церков та державних органів влади.

   Також на порядку денному зустрічі – участь у підготовці до Всеукраїнського дня молитви за сиріт (10 листопада) та деякі інші актуальні питання життя церков.

Попередня У першу неділю листопада в церквах молилися за переслідуваних християн
Наступна Благословення твого дому: у церкві «Філадельфія» провели день сім’ї

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Місіонерство в умовах війни – нотатки наради Департаменту місій

У Рівному 30-31 серпня відбулася нарада керівників обласних місіонерських відділів.

Новини братерства

На форумі «Новомедіа» у конкурсі кращих творів ЗМІ переміг сюжет з донецьким пастором Сергієм Косяком

7-9 листопада 2014 р. у Києві проходив Міжнародний форум «Новомедіа». Це – щорічна масштабна подія у світі вітчизняної християнської журналістики.

Новини братерства

Понад 11 мільйонів гривень та більше 2,5 тисячі тон продуктів зібрали і доставили на схід України наші церкви – Комітет ЦХВЄУ

      18 лютого відбулося перше у 2015 році засідання Комітету ЦХВЄУ. Керівники обласних об’єднань приїхали до Києва  аби…