Листопад 6, 2013 0 806 Переглядів

Благословення твого дому: у церкві «Філадельфія» провели день сім’ї

     Приємне свято для подружніх пар влаштували у Київській церкві «Філадельфія» з нагоди 21 року народження громади. В п’ятницю, 1 листопада, до Дому молитви, що на вулиці Голосіївській,57 приїхало понад сімдесят християнських подружжів.

     У центрі спілкування була тема: «Основні принципи побудови сім’ї», над якою розмірковував  головний спікер зібрання, старший єпископ братерства Михайло Паночко. Метою організаторів було не тільки збагатити слухачів потрібним Словом від Бога, але й дати можливість висловитись, поділися особистим життєвим досвідом. Для цього всіх присутніх розсадили за півтора десятка столів, де в вузькому колі вони спілкувалися: подружні пари розповідали як познайомились один з одним та свідчили як прийшли до Господа. У багатьох після приходу до церкви сімейне життя разюче змінилося, і тепер вони можуть стверджувати, що з ставши на шлях віри, отримали благословення для свого дому.  Після цього люди, які мали найбільш яскраві свічення (за рішенням пар від кожного столу), розповідали свої життєві історії уже зі сцени. Особлива щира атмосфера зробила цей сімейний вечір незабутнім для багатьох подружжь. 

     А в неділю, у рамках святкування у церкві «Філадельфія» провели євангелізаційний концерт прославлення Бога. Вся зала була переповнена людьми, переважно молоддю. А коли наприкінці служіння пролунав заклик до покаяння, близько десятка людей прийняли Христа своїм спасителем.

Попередня Київські пастори обговорили життя церков та плани на поточний місяць
Наступна За щедрість землі і Хліб з Неба – Богові подяка!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Духом палайте» – на Полтавщині відбулася обласна молодіжна конференція 

26 листопада в Полтаві в церкві «Нове життя» пройшла обласна

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України

   День Соборності та Свободи України – це особливе свято, яке не лише нагадує нам про непорушну єдність усіх Українських земель в незалежній вільній Державі…

Жіноче служіння

Різдвяна історія до чаю – в Херсоні сестри влаштували затишну євангелізацію

Напередодні різдвяних свят, 18 грудня, в м. Херсоні на базі