Березень 30, 2014 2 660 Переглядів

Комітет обласних керівників молоді: етапи підготовки до молодіжного з’їзду

    21 березня в м. Києві відбулося засідання Комітету обласних керівників молоді України, центральною темою якого стало планування ХVII з’їзду молоді ЦХВЄУ.

    На початку засідання слово до молитви взяв старший єпископ братерства Михайло Паночко. Він зазначив, що ми живемо в останній час, коли для служіння конче потрібна сила Святого Духа. Молодіжні керівники в цей час мають дисциплінувати самих себе, – підкреслив він.

    Завідувач відділу молоді Богдан Левицький висловив рекомендації пасторам частіше зустрічатись з молодіжними керівниками на місцях. Він також повідомив про зміну обласних керівників молоді у двох областях України, зокрема свій пост на цих теренах здали Ярослав Вихопень (Львівська обл.) та Володимир Бобик (Полтавська обл.) Богдан Петрович подякував їм за працю, вручив невеликі презенти і звершив молитву благословення.

    У центрі уваги учасників засідання стало планування наступного молодіжного з’їзду, що традиційно проходить у літньому таборі неподалік Малина Житомирської обл. Цього року він триватиме з 9 по16 липня.

    Зокрема визначилися із списком спікерів та областей, які вестимуть програму прославлення. Серед проповідників є чимало відомих імен. Зокрема серед тих, кого буде запрошено на молодіжний з’їзд – Віктор  Павловський, Дору Кирдей, Йосип Бейня, Сергій Вінковський, Ростислав Мурах, Олександр Озеруга, Ярослав Лукасик, Коструб Віктор, Віктор Куриленко, Віктор Вознюк, Олександр Попчук, Леонід Вітюков та інші.

     Також керівники молоді визначилися із девізом з’їзду: «Один Господь, одна віра, одне хрещення» (Еф.4:5)

Попередня Презентували книгу Романа Соловія «Виникаюча церква»
Наступна У Луцьку пройшла розширена рада місії «Голос надії»

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

У Полтаві молодіжні лідери церков провели навчання та обговорили плани заходів на рік

У Полтаві керівники молоді та їхні помічники (разом близько 30 осіб) зібралися для навчання, спілкування та формування планів на 2019 рік.

Відділ молодіжного служіння

Господь — розкіш твоя! На Волині відбувся VIII з’їзд молоді

Під гаслом «Господь — розкіш твоя!» з 8 по 12

Відділ молодіжного служіння

«Ви світло для світу і сіль для землі» – під таким гаслом проходить  молодіжний з’їзд Малинфест-2019

На Житомирщині розпочався ХХІІ Всеукраїнський фестиваль молоді УЦХВЄ. Як і