Березень 5, 2020 12 7968 Переглядів

Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Комітет УЦХВЄ проаналізував інформацію щодо поведінки ст. пастора церкви «Скинія» (м.Київ) Рустама Фатуллаєва. При цьому заслухана інформація про проведені з ним особисті бесіди, зустрічі з церковною радою, бесіди з пасторами церкви, бесіди з понад 40 членами церкви, заслухані виступи Р. Фатуллаєва в церкві, що є  у вільному доступі в інтернеті та відеоролики наклепницького характеру проти Церкви та священнослужителів, а також виголошення прокляття проти людей.

На підставі вищезгаданого Комітет УЦХВЄ вирішив:

  1. Підтвердити Рішення Правління УЦВХЄ від 07 лютого 2020 р.
  1. У зв’язку з рішенням членського зібрання церкви «Скинія» від 9 лютого 2020р. про підтвердження повноважень старшого пастора Р. Фатуллаєва, поведінка якого не відповідає Віровченню Церкви, – вивести церкву «Скинія» зі складу УЦХВЄ.
  1. Старші священнослужителі готові налагоджувати взаємовідносини з церквою «Скинія» при умові взаємоповаги та дотримання євангельських принципів, готові до зустрічі з церковною радою та членами церкви для пояснення.

Комітет УЦХВЄ
5 березня 2020 р.

Попередня Церковні громади УЦХВЄ молитимуться  про Україну  щодня протягом великоднього тижня
Наступна На базі студентської спілки у Києві засновано нову п'ятидесятницьку церкву

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На першій всеукраїнській конференції вчителів-християн оголосили про створення Асоціації педагогів УЦХВЄ

У суботу, 2 листопада 2019 року,  на Київщині в приміщенні церкви «Благодать»

Новини братерства

Учасники звітної конференції церков ХВЄ м. Києва узгодили план заходів на рік

Звітна конференція Київського міського об’єднання ЦХВЄУ, що відбулася 1 квітня на базі церкви «Філадельфія», зібрала 94 делегати. Служителі київських церков провели аналіз роботи за останній рік та затверди плани на майбутнє.

Новини братерства

Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом

19 та 20 березня на базі Київської богословської семінарії «Благодать та істина» (заснованої корейськими місіонерами) відбулася розширена рада місії «Голос надії».