Березень 28, 2023 0 283 Переглядів

Понад 20 тисяч вимушених переселенців прийняли церкви Дніпропетровщини за рік війни

У церкві «Суламіта», що у Кам’янському відбулася обласна звітна конференція трьох областей Дніпропетровської, Запорізької і Донецької  під гаслом : «Бог, Який втішає нас у всякій скорботі» 2 Кор. 1:3-4.

Розпочав конференцію старший пресвітер Дніпропетровської області Михайло Мокієнко, який привітав всіх делегатів і звершив молитву благословення. Музичний гурт місцевої церкви допомагав всім присутнім прославити Господа в чудових піснях.

Капелан Петро Черняк з місцевої церкви, представники влади і військові – всі в своїх зверненнях до конференції подякували за допомогу і молитви церков у цей непростий час для України.

Потім звітували старші пресвітери обласних об’єднань, де було зазначено, яку велику роботу було зроблено церквами за 2022 рік. Зокрема єпископ Михайло Мокієнко зауважив,  що церкви в Дніпрі стали своєрідним хабом, куди привозили переселенців, і вони пізніше їхали далі на Захід України, і також церкви приймали велику кількість гуманітарної допомоги, яку розподіляли і бусами доставляли на Харківщину, Запоріжжя, Херсонщину і в Донецьку область. Також Михайло Михайлович сказав, що на сьогодні існує неймовірно чудова можливість проповідувати Євангелію, тому що люди масово відвідують богослужіння у церквах, зокрема в Нікополі, Царичанці, Дніпрі, Солоному, і є велика потреба у служителях.

Після обіду Сергій Губеня провів панельне обговорення, де старші служителі відповідали на актуальні питання сьогодення в церквах, зокрема, щодо  участі вірян у ЗСУ, про перехід святкування свят за новим стилем, сімейні питання та про перспективу і майбутні проекти після перемоги України.

На закінчення конференції старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко сказав проповідь на тему «Сила Божа», у якій він наголосив про необхідність любити Євангелію, тому що вона сила Божа (Рим. 1:16).

«Моє бажання, щоб церква в Україні була сильною, тому шукаймо Господа, Його лице і Його силу» – закликав Михайло Степанович усіх присутніх на конференції.

В кінці була звершена молитва за всіх служителів церков, які продовжують нести служіння, попри часом непрості обставини.

Михайло Кулакевич.

 

Попередня У чеському місті Млада Болеслав рукопоклали команду служителів
Наступна Вийшов друком перший у 2023 році номер журналу «Благовісник»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Джордж Давидюк: «Як слухати голос Духа Святого. 10 передумов»

Під час денної сесії 11 жовтня на Міжнародному конгресі ХВЄ вчитель-євангеліст із США Джордж Давидюк провів семінар на тему: «Як слухати голос Духа Святого».

Новини братерства

Делегація Ради церков провела зустрічі в Європейському Парламенті та Раді Європи

Делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відвідала Страсбург та розташовані там європейські інституції: Європарламент, Раду Європи та Європейський Суду з прав людини.

Жіноче служіння

Три миті благословень – нотатки сестринської конференції, що пройшла на Львівщині

28-30 травня 2021 року в затишній мальовничій місцині біля Львова пройшла триденна жіноча