Березень 28, 2023 0 250 Переглядів

У чеському місті Млада Болеслав рукопоклали команду служителів

Млада Болеслав — місто за 50 кілометрів від Праги. Саме тут розташований найбільший завод компанії Škoda, на якому працює чимало біженців із України.

Тож рік тому тут утворилася громада УЦХВЄ. Тривалий час відповідальним за її діяльність був служитель з Івано-Франківська Богдан Галюк. Та в березні він із сім’єю повернувся в Україну, передавши служіння братам, які там залишалися, — Анатолію Луцику, Мирославу Демчуку та Давиду Жаловському.

З нагоди їх рукопокладення 26 березня церква зібралася на святкове служіння. Рукопоклали і благословили братів на працю старші служителі — відповідальний за церкви УЦХВЄ в Європі єпископ Юрій Веремій і єпископ Апостольської церкви Чехії Мартін Молдвін.

Служіння пройшло у теплій, сімейний атмосфері. Словами привітання ділилися відповідальний за церкви в Чехії пастор Леонід Демчук та батько 17 дітей пастор Федір Луцик. Обидва родом із сімей служителів, і рукопокладення їхніх синів стало для них особливою приємністю.

Анатолія Луцика благословили на служіння пресвітера, Мирослава Демчука — на служіння євангеліста, а Давида Жаловського — на дияконське служіння.

“Хай ваші руки не втомлюються творити добро, хай Добра Звістка через вас шириться аж до краю землі, до якої вас покликав Господь, і досягає багатьох-багатьох спраглих сердець. Хай Імʼя Господнє потужно славиться через ваше життя і служіння.

«… У ревності не лінуйтеся, духом палайте, служіть Господеві…» – побажав Юрій Веремій цитатою з Послання до  Римлян 12:11-13.

Приємно, що церква у Чехії живе й розвивається, спасаються люди, відкриваються нові служіння. Так на сьогодні наші громади діють у Празі, Младі Болеслав та Лоунах, група збирається у Хомутові.

Джерело: uece.org.ua

Попередня «Атмосфера, що повертає в серце мир та спокій, приносить радість та надію» (СВІДЧЕННЯ)
Наступна Понад 20 тисяч вимушених переселенців прийняли церкви Дніпропетровщини за рік війни

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Військовий капелан Артем Бабійчук: «У людей на Донбасі змінюється мислення – війна нікому не потрібна, від неї всі втомилися»

   У суботу, 27 грудня 2014 року, відбулася чергова ротація військових капеланів київських церков, які служать на Сході України.

Новини братерства

Біблії українською мовою видано в новому форматі: подарункові, для дітей, підлітків, молоді…

   17 грудня  відбулося засідання центрального правління Українського Біблійного Товариства (УБТ) в Києві по вул. Баумана, 18. Керівники УБТ прозвітували про роботу та презентували нові видання Біблії.

Новини братерства

Звернення християнських Церков України з нагоди Дня Бога Творця

Щороку 14 вересня християни різних конфесій в усьому світі відзначають День молитви за збереження природного довкілля та всього створеного Богом світу. В цей день пригадуємо своє величне покликання «порати і доглядати» (Бут. 2:15) Землю, молитовно єднаємось і прославляємо єдиного у Пресвятій Трійці Бога – Творця і Спасителя