Конференція для працівників дитячих таборів відбулася на Волині
22 квітня в церкві «Спасіння», що розташована на околиці Луцька, а точніше в с. Підгайці, відбулася загальна конференція для працівників дитячих таборів громад УЦХВЄ Волині. Вона зібрала понад чотири сотні волинян, які працюють, або мають бажання працювати з дітьми. Дана конференція мала мотиваційний характер, щоб заохотити до праці «старих» працівників та залучити «нових».
Адже завдання наставника-християнина, не тільки пильнувати дітей, цікаво провести з ними час, а й показати, що є інше життя: без залежності від паління, алкоголю, лайки… і заховане воно в Христі та варте належної уваги з ранніх років. Спілкування з дітьми не закінчується кількома днями табірного відпочинку, але продовжується недільними школами та спілкуванням в месенджерах.
За словами Вадима Хлистіка, відповідального за дитяче табірне служіння у Волинському об’єднанні УЦХВЄ, того року, через воєнні дії в Україні, більш як п’ятдесят відсотків особового складу працівників були залучені до служіння з дітьми в такому форматі вперше. Змінила війна й кількість заходів для дітей. Якщо у 2022 році було проведено вісімдесят сім заходів, які відвідали вісім тисяч вісімсот тридцять дві дитини, то для порівняння у 2019 році таких заходів проведено сто дев’яносто чотири й охоплено двадцять одна тисяча чотириста вісімдесят шість дітей. Щодо географії проведення таборів волинською командою, то найрясніше проходять вони на Волині, але не залишаються поза увагою місіонерські точки по всій країні: це і Черкащина, і Сумщина, і Полтавщина…
Також плануються секційні заходи. Так, 29 квітня, пройшов семінар для наставників (аналогічна зустріч відбудеться 06.05.23р. в м. Ковель), 6 травня на території боратинського стадіону семінар для інструкторів фізичного дозвілля. Планується окремо зустріч для тих, хто займається з дітьми рукоділлям.
Історія табірного служіння створюється сьогодні, але не є нова. На території області розпочалася вона ще в 90-их роках. У 2019 році відповідальним за дитяче табірне служіння в області обрали Вадима Хлистіка, який ще з 2009 року є постійним його учасником. Під впливом його команди робота з дітьми зазнавала і зазнає інноваційних змін. Позитивну динаміку можна спостерігати не лише в кількості охочий внести своїх дітей до списку учасників християнського табору, але й у ставленні суспільства та служителів церкви.
Дитячий вік – це найкращий час, щоб закласти основи Царства Божого. Тому, щоб наші Доми молитви в майбутньому не сяяли пустими лавами, потрібно працювати сьогодні. Якщо комусь потрібна допомога в організації дитячого табірного служіння, або хтось має бажання послужити, звертайтеся в центр «Добра новина» ВО УЦХВЄ (сторінка в Instagram: @volyn_unity_church), або безпосередньо до відповідального за дитяче служіння Вадима Хлистіка (0995976870l@gmail.com).
Інна Мельник.
Вам також може сподобатися
Євангельські християни зі штату Нью-Йорк зібрали медичну допомогу для українських бійців
Черговий контейнер з медичними засобами отримали пацієнти Дніпропетровського військового шпиталю. Там — необхідні речі для проведення операцій та реанімаційних заходів, розповідає РІСУ.
Д-р Арто Хамалайнен: «П’ятидесятницька спільнота Європи щиро підтримує українську церкву»
Головний офіс ЦХВЄУ відвідав д-р Арто Хамалайнен, голова П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF). Він завітав разом із представником міжнародного відділу служіння «Світло для народів» із Швеції Раулі Лехтоненом
Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію
21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.