Квітень 26, 2023 0 227 Переглядів

Конференція для працівників дитячих таборів відбулася на Волині

22 квітня в церкві «Спасіння», що розташована на околиці Луцька, а точніше в с. Підгайці, відбулася загальна конференція для працівників дитячих таборів громад УЦХВЄ Волині. Вона зібрала понад чотири сотні волинян, які працюють, або мають бажання працювати з дітьми. Дана конференція мала мотиваційний характер, щоб заохотити до праці «старих» працівників та залучити «нових».

Адже завдання наставника-християнина, не тільки пильнувати дітей, цікаво провести з ними час, а й показати, що є інше життя: без залежності від паління, алкоголю, лайки… і заховане воно в Христі та варте належної уваги з ранніх років. Спілкування з дітьми не закінчується кількома днями табірного відпочинку, але продовжується недільними школами та спілкуванням в месенджерах.

За словами Вадима Хлистіка, відповідального за дитяче табірне служіння у Волинському об’єднанні УЦХВЄ, того року, через воєнні дії в Україні, більш як п’ятдесят відсотків особового складу працівників були залучені до служіння з дітьми в такому форматі вперше. Змінила війна й кількість заходів для дітей. Якщо у 2022 році було проведено вісімдесят сім заходів, які відвідали вісім тисяч вісімсот тридцять дві дитини, то для порівняння у 2019 році таких заходів проведено сто дев’яносто чотири й охоплено двадцять одна тисяча чотириста вісімдесят шість дітей. Щодо географії проведення таборів волинською командою, то найрясніше проходять вони на Волині, але не залишаються поза увагою місіонерські точки по всій країні: це і Черкащина, і Сумщина, і Полтавщина…

Також плануються секційні заходи. Так, 29 квітня, пройшов семінар для наставників (аналогічна зустріч відбудеться 06.05.23р. в м. Ковель), 6 травня на території боратинського стадіону семінар для інструкторів фізичного дозвілля. Планується окремо зустріч для тих, хто займається з дітьми рукоділлям.

Історія табірного служіння створюється сьогодні, але не є нова.  На території області розпочалася вона ще в 90-их роках. У 2019 році відповідальним за дитяче табірне служіння в області обрали Вадима Хлистіка, який ще з 2009 року є постійним його учасником. Під впливом його команди робота з дітьми зазнавала і зазнає інноваційних змін. Позитивну динаміку можна спостерігати не лише в кількості охочий внести своїх дітей до списку учасників християнського табору, але й у ставленні суспільства та служителів церкви.

Дитячий вік – це найкращий час, щоб закласти основи Царства Божого. Тому, щоб наші Доми молитви в майбутньому не сяяли пустими лавами, потрібно працювати сьогодні. Якщо комусь потрібна допомога в організації дитячого табірного служіння, або хтось має бажання послужити, звертайтеся в центр «Добра новина» ВО УЦХВЄ (сторінка в Instagram: @volyn_unity_church), або безпосередньо до відповідального за дитяче служіння Вадима Хлистіка (0995976870l@gmail.com).

Інна Мельник.

Попередня У селі Блажове на Рівненщині дев’яностолітня церква п’ятидесятників посвятила новий Дім молитви
Наступна Діти у Тернополі зіграли виставу «Любов, яка перемогла смерть» 

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Євангельські християни зі штату Нью-Йорк зібрали медичну допомогу для українських бійців

Черговий контейнер з медичними засобами отримали пацієнти Дніпропетровського військового шпиталю. Там — необхідні речі для проведення операцій та реанімаційних заходів, розповідає РІСУ.

Новини братерства

Д-р Арто Хамалайнен: «П’ятидесятницька спільнота Європи щиро підтримує українську церкву»

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав д-р Арто Хамалайнен, голова П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF). Він завітав разом із представником міжнародного відділу служіння «Світло для народів» із Швеції Раулі Лехтоненом

Новини братерства

Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.