Лютий 8, 2014 1 2944 Переглядів

Служіння у київській церкві «Ковчег»: уроки Гетсиманії

     У середу, 5 лютого київську церкву «Ковчег» по вул. Брусилівській, 28/33 відвідали старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ м. Києва Анатолій Козачок та старший єпископ ЦХВЄУ  Михайло Паночко.

     Зібрання відкрив і підвів до молитви пастор церкви Василь Хміль. Після чого слово взяв Анатолій Козачок.  На прикладі апостола Петра, його духовно-емоційного стану у ніч,  коли він тричі відрікся, що знає Ісуса, пастор запропонував кожному подивитися на своє власне життя. За його словами було, як мінімум, три причини, чому це сталося. Перша – Петро до кінця не усвідомлював місію Ісуса Христа (запитайте себе, чи усвідомлюєте ви власну місію? – пропонує проповідник). Друге – тієї ночі за Ісусом він «ішов віддалік» (дайте відповідь чи близько ви ходите із Господом?) І, нарешті, третє – Петро грівся біля вогню з людьми, які були далекі від Господа (подивіться, а хто ваші друзі, з ким ви спілкуєтесь?)  Це допоможе в момент, коли ви не розумієте, що відбувається навколо, не покластися на емоції і не вчинити по плоті, як Петро, а покластися на Слово Боже. Для цього на думку Анатолія Козачка, віруюча людина має пам’ятати про своє призначення – служити, бути близько з Богом, і бути близько з людьми, які близько з Богом.

     Про уроки Гетсиманського саду проповідував і Михайло Паночко. Він прочитав місце з Євангеліє від Луки 22:39-46, де Ісус промовляє  в молитві до Отця: «не Моя, а Твоя нехай станеться воля», та до учнів: «моліться, щоб не впасти у спокусу».

     «У цьому тексті центр уваги зміщено на молитву. І це важливо. Ісус, перед тим, як іти на Голгофу має прийняти рішення, дати згоду вмерти за грішних і добровільно пити гірку чашу. Він зробив це з доброї волі, Отець не тиснув на Нього, не наказував. Господь дуже цінує нашу волю і Він не хоче, щоб ми щось робили з примусу. Бо відносини між Богом і людьми побудовані на батьківських принципах, а не на принципах сильнішого і слабшого, чи святішого і грішного. Дивлячись на Ісуса, ми можемо розуміти серце Бога Отця.  Тим не менше, у складні хвилини Господь нам радить молитися» – зазначив Михайло Паночко.

     За його словами сьогодні в Україні ситуація дуже складна – мир «висить на ниточці», і для того, щоб ми, християни, не впали в спокусу і не почали чинити неправильно, нам треба молитися.

     Завершив молитовну частину зібрання служитель церкви «Ковчег» Ростислав Шкіндер. Після чого старший єпископ поінформував членів церкви про поточний стан справ у братерстві, та передав вітання від церков в Україні і закордоном, у яких побував останнім часом.

{hwdvs-player}id=46|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Через снігопад у на Тернопільщині обласну конференцію перенесли на 1 березня
Наступна У Коростенській Семінарії практичного богослів’я відкрито набір до Школи сімейного консультування

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молодь луцької «Церкви Христа Спасителя» протягом літа послужила в таборах для 1700 дітей та підлітків    

Літо дарує особливу можливість розповісти дітям про Спасителя Ісуса Христа.

Новини регіонів

У Миколаєві віряни з’їхалися з різних куточків області, щоб разом молитись за мир та захист

15 жовтня 2022 року у Першій Миколаївській церкві (пров. Кобера,

Новини братерства

Учасники засідання Комітету ЦХВЄУ про гуманітарну допомогу сходу, служіння воєнних капеланів та проблеми християнської освіти

 18 вересня 2014 року відбулося засідання Комітету ЦХВЄУ. Єпископи та старші пастори обласних об’єднань…