«Відвідав Кропивницький, де нещодавно встановили мобільний Дім молитви» – Віталій Яцюк

«Завжди радісно й благословенно відвідувати церкви братерства», – ділиться Віталій Яцюк, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ.
15 червня він відвідав богослужіння в церкві м. Кропивницький Кіровоградської області, де старшим пресвітером обласного об’єднання служить Анатолій Філіпенко.
«Поділився словом, піснями і просто радів спільності в Христі. Особливо зворушливо було бачити покаяння людей та відчувати живу, теплу атмосферу Божої присутності», – розповідає єпископ.
Також Віталій Яцюк розповів, про щирі слова подяки вірян місцевої церкви, що звучали на адресу Братерства та особисто старшого єпископа Анатолія Козачка за мобільний Дім молитви, який нещодавно вставили в передмісті Кропивницького на подвір’ї пастора Анатолія, куди приходять люди на регулярні служіння».
Вам також може сподобатися
Представники ВРЦіРО зустрілися з посланцем Папи кардиналом Маттео Дзуппі
Перспективи встановлення справедливого миру в Україні та гуманітарні аспекти під
На Дніпропетровщині побільшало богословів
У Біблійному коледжі «Світло Євангелія» та «Львівській Богословській семінарії» міста Дніпропетровськ 29 червня відбувся випуск. Після кількох років наполегливої праці майже три десятка студентів нарешті отримали дипломи бакалаврів та магістрів.
Різдвяна євангелізація на Полтавщині: свято, яке змінює серця
У селах Кулажинці, Тополеве та місті Гребінка 15 січня 2025