Серпень 13, 2022 2 718 Переглядів

Молодіжний табір KVITOVA CAMP об’єднав молодь Тернопільщини

2-7 серпня 2022р., на базі відпочинку у смт. Гримайлів, відбувся молодіжний табір KVITOVA CAMP, організатором якого традиційно виступає Перша тернопільська церква ХВЄ по вул. Квітовій, 19.

Темою табору, що зібрав близько 60 учасників, була перемога, як особиста, так і у різних аспектах життя молоді. Метою кемпу було об’єднати молодь у непростий час. Також змотивувати до спільної перемоги та докладати зусиль для щоденних перемог, попри реалії сьогодення.
Протягом п’яти днів, згідно з розпорядком, відбувалися ранкові та вечірні служіння. Були запрошені відомі в братерстві проповідники, серед них старші пресвітери – Хмельницької області Ростислав Мурах та Тернопільщини Віталій Яцюк. Також Володимир Чорнописький, Іван Мудрий, Віталій Кусьмій, Володимир та Віта Головач.
У поклонінні та хвалі присутніх вели групи прославлення з різних церков та міст області. Табір об’єднав молодь, подарував багато нових знайомств і незабутніх моментів. Була відчутна присутність Святого Духа та єдність віруючих юнаків та дівчат.
Крім основних служінь, проводилися інші духовні заходи: молитви за Хрещення Святим Духом, зцілення, оновлення, за перемогу та мир в Україні. Для молоді було організовано дозвілля: футбольний турнір, настільні ігри, рухливі ігри, спілкування біля вогнища. Таке поєднання зберегло чудовий баланс між духовною сферою, ростом молоді та дозвіллям.
Автор: Лілія Руда.

 

Попередня На Полтавщині місіонери шести районів області провели зустріч із директорами Місій
Наступна «Чи всіляке вбивство — гріх?» — відповіді на це, та інші гострі питання сьогодення шукали працівники Департаменту освіти під час чергової зустрічі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Три дні для слави Божої: відбулася ХХ конференція місії «Голос надії»

     23-25 липня 2015 р. у місті Луцьк в стінах «Церкви Христа Спасителя» пройшла ювілейна конференція місії «Голос надії» присвячена 25-річчю з часу заснування місії.

Новини братерства

Члени Громадської ради при МЗС обговорили шляхи захисту прав вірян на тимчасово окупованих територіях України

3 лютого 2016 р. відбулося IV засідання Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України.

Новини братерства

Комітет ЦХВЄУ оголосив молитву і піст з 29 червня по 1 липня про Божий захист для віруючих та юридичне впорядкування ситуації в Росії

    Учасники засідання Комітету ЦХВЄУ з глибокою стурбованістю сприйняли інформацію про законодавчі зміни щодо місіонерської діяльності у Російській Федерації.