Грудень 31, 2021 0 421 Переглядів

Місіонерська школа в Сокалі випустила чергову групу студентів

Випуск чергової, 13-ї групи студентів місіонерської школи «Ковчег спасіння» відзначили 18 грудня в Сокалі, що на Львівщині. Випускників та студентів  наступної, 14-ї групи, яка направлялася на практику, привітали чинні місіонери, які відповідають за служіння в кількох областях.

Микола Кулакевич, служитель з Харківщини, наставляв: «Сіль, потрапляючи у воду, одразу діє, вона не роздумує. Сьогодні кажуть: карантин, інші речі… Але ми ж машину не залишаємо без діла, коли приходить зима? Сезон змінився, замінили гуму і поїхали далі. Змінилися обставини – міняйте методи, і продовжуйте Боже діло далі. Проповідуйте поки є час!»

30 студентів-практикантів відзвітували за піврічну практику, яку вони звершували у Львівській, Київській, Тернопільській, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській та Харківській областях. Після чого випускники отримали дипломи та настанови від служителів. За них звершили молитву.

Також всі присутні з молитвою благословляли 43 молодих братів і сестер на початок  практики, яка пройде з січня 2022 року у Житомирській, Київській, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Миколаївській, Львівській областях, а також в Іспанії, в місті Севілья.

Наступна група місіонерської школи розпочне своє навчання 13 лютого 2022 року за адресою: Львівська область, місто Сокаль.

Лілія Думич.

Попередня Децентралізація відкриває нові можливості для церков: тут важливо не запізнитися! (Репортаж з конференції)
Наступна На Київщині започаткували «Школу служіння»

Вам також може сподобатися

Освіта

Визначився переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2018

Ним стала Дар’я Плохотніченко з Кіровоградської області. Журі Літературного конкурсу

Освіта

У Коростені пройшла «Підліткова Біблійна школа»

 Бажання досягати вищої сходинки особистого духовного розвитку – хороше бажання, особливо, якщо людина в молодому віці. Адже тоді і запам’ятовується легше, і вчиться швидше.

Освіта

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

 В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.