Листопад 3, 2020 0 1645 Переглядів

На Тернопільщині молодь вчилася як правильно будувати спілкування до шлюбу

24 жовтня у Тернопільській церкві по вул. Довженка, 4 відбулася обласна молодіжна конференція. Теплий сонячний осінній день подарував радість спілкування для молоді з різних куточків Тернопільської області.

Пастор Богдан Тепер, розпочинаючи молодіжне богослужіння, підкреслив: «Будьмо вдячні з те, що Бог у такий непростий час дає нам можливість бути в Домі молитви. Адже надзвичайно важливо, щоб молодь була об’єднана Духом Святим і мала бачення від Бога, як чинити в такий непростий час».

Молодь щиро шукала Божої присутності в гарячих молитвах та разом із гостями з  м. Шумська прославляла Боже ім’я чудовими псалмами.

Керівник молоді першої тернопільської церкви ХВЄ по вул. Квітова, 19 Руслан Семенчук поділився словом на тему: «Три уроки сім’ї Рехавітів». Урок перший – «постав чіткі межі у своєму житті», другий – «послухай і зроби», третій – «прийми нагороду вірності». Ця старозавітня історія була дуже актуальною для слухачів.

Після того як прозвучав молодіжний гімн «Ти є тут! Знаю, Хто Ти є!», керівник молоді Тернопільського обласного об’єднання церков ХВЄ Віталій Кусьмій звернувся до молоді з риторичним запитанням: «Господь хоче мати близькі відносини з людьми, але чи прагнемо цього ми? Щоб поклонятися Богу, потрібно знати, Хто Він є».

А ключовою темою конференції стало питання дошлюбних відносин: як правильно будувати спілкування до шлюбу, чого варто остерігатися і через які лінії не можна переходити?

«ЗМІ, на жаль, пропагують свободу і вседозволеність у дошлюбних стосунках. Біблія ж, навпаки, окреслює чіткі правила і границі в дошлюбному спілкуванні хлопців та дівчат. Де, як не в Домі молитви християнська молодь може і має про це почути? Тому і було прийнято рішення висвітлити саме цю тему», розповідає один з організаторів конференції Руслан Семенчук.

«Червоні лінії у дошлюбних відносинах» такою була тема  основного спікера конференції  Василя Попудника з м. Івано-Франківська.

«Життя людини складається з кількох етапів: народження – дитинство – юність – зрілий вік – смерть. На етапі юності людина задумується над створенням сім’ї. Коли виникає кохання між хлопцем і дівчиною, вони узгоджують свої взаємовідносини, реєструють шлюб у РАЦСі, отримують шлюбне наставлення та благословення у церкві, і вже після цього між ними може бути тілесне єднання. У жодному разі цей порядок не має бути порушений», – зазначив у своєму викладі Василь Попудник. Також він наголосив на тому, що кожен юнак та дівчина мають право вибору, говорив з молоддю про вік, який найбільш сприятливий для закоханості та одруження, який має бути термін дошлюбних стосунків та про межі дошлюбних відносин.

У післяобідній час брат Василь та диякон церкви м. Зборів Ігор Панас відповідали на запитання, що цікавили молодь.

«Дякую Богові за таку чудову можливість побувати на молодіжній конференції, оскільки в зв’язку з карантинними обмеженнями довший період не відбувалися такі зустрічі і мені цього дуже не вистачало. Моє серце раділо вже з перших хвилин перебування в Домі молитви. Виклад Василя Попудника був простим, відвертим, без зайвих слів та завуальованих фраз. Допоміг би нам усім Господь виконувати усі ці принципи у взаємовідносинах з протилежною статтю і щоб по Його милості утворювалися щасливі і благословенні сім’ї», – ділиться 24-річна Інна Кондрацька, з с. Очеретне, Кременецького району.

«Безмежно вдячна Богові за прекрасні моменти спілкування з Його дітьми, а моїми друзями. А також за цінну і мудру науку служителів. Я отримала відповіді на багато запитань, які цікавили. Слава Богові за цей чудовий осінній день», – каже Яна Фесюк із церкви с. Заруддя Збаразького району.

«Ми отримали велику порцію приємних вражень. Виклад був цікавим, дуже корисним і наповненим Божих істин та принципів. Особисто я отримав правильне розуміння Божої волі на моє близьке майбутнє стосовно дошлюбного життя. Крім цього, ми мали чудовий час поклоніння Господу, коли усі разом співали і молилися. Дух Святий рясно посіяв у серця Боже слово, яке, я вірю, допомагатиме нам берегти себе у чистоті. Слава Богу за таку можливість!», – у свою чергу ділиться Назар Іваськів, керівник молоді Краснолуцької церкви Лановецького району.

Короткий осінній день швидко згасав в прохолодних долонях жовтня. Надзвичайно приємно було спостерігати як з Дому молитви невеличкими групками й потічками врізнобіч розходилася весела, усміхнена, щаслива в Бозі християнська молодь. Несучи у своїх юних серцях цінний запас Божих істин, щоб розставити їх як пріоритет, як лінію, за яку не можна переступити, щоб не втратити благословення. Насправді це був чудовий час, за який знову і знову хочеться дякувати нашому доброму Небесному Батькові!

 Оксана Гудзь.

Попередня Нам треба більше свідоцтв від сучасних героїв віри, щоб надихнути Церкву до ревного заступництва – інтерв’ю з приводу
Наступна З початку осені в євангельських церквах України триває цикл святкувань Днів Подяки (фотозвіт з Рівненщини)

Вам також може сподобатися

Новини

ВРЦіРО надіслала відкритий лист голові  Суспільного мовлення

Чому Суспільне мовлення проігнорувало Всеукраїнську Ходу на захист прав дітей

Новини

Слово про мрію і свободу – нотатки всеукраїнського Дня подяки

«Про цей день я так давно мріяв! – схвильовано поділився

Новини

Триває третій навчальний рік у «Християнській відкритій академії»

Близько 450 студентів з 17 країн зібралися у віртуальних стінах