Червень 1, 2022 0 316 Переглядів

Французькі п’ятидесятники відвідали Україну з бажанням розшити допомогу переселенцям

Делегація національного п’ятидесятницького об’єднання Асамблеї Божої Франції на чолі з  президентом Робертом Деспре відвідала Україну з кількаденним візитом. 22 травня у Львові гості взяли участь у зустрічі зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком.

Сторони обмінялися інформацією про свої об’єднання церков, представили результати благодійної діяльності, мета якої допомогти українцям, які тікають від війни. А також поділилися баченням щодо подальшої спільної діяльності.

«Наступного дня після масштабного вторгнення Росії в Україну, ми зібрали Національну раду Асамблеї Божої Франції, щоб розпочати молитву та збір пожертв для допомоги біженцям», – каже Роберт Деспре. За його  словами, приїзд французької делегації в Україну має на меті налагодити спільність з місцевими пасторами церков. Побачити, як організована гуманітарна робота в Україні та визначитись, як церква Франції може краще допомогти Україні.

«Наші брати й сестри з Франції дуже відкриті до України, у них велике бажання допомагати, –  каже   Михайло Паночко. –  До цього вони надавали допомогу нашим людям через Польщу (зокрема, виділяли кошти для церков, що працюють із нашими переселенцями). Але, після того, як брати французи подивились як іде праця в Україні, вони висловили бажання співпрацювати безпосередньо з українськими церквами», – розповідає старший єпископ.

Асамблея Божа Франції налічує близько 700 церков, які відвідують понад 40  тисяч членів. Під час візиту Роберт Деспре зі своєю  командою  відвідав кілька областей на Заході України. До вашої уваги – репортаж  з Волині.

Попередня П’ятидесятники з Рівненщини допомагають у відбудові деокупованих сіл Чернігівщини Новий Биків та Нова Басань (ВІДЕО)
Наступна 12 червня Національна молитва за Україну – у вашому регіоні. Приєднуйтесь!

Вам також може сподобатися

Новини

7 червня пройде всеукраїнський міжконфесійний телемарафон «Україна за сім’ю» – приєднуйтесь!

На початку червня у Києві традиційно проходить Всеукраїнська хода на

Новини
Новини

Рада Церков і парламентарі обговорили питання соціального служіння

29 березня в Києві  відбулася  чергова, зустріч Всеукраїнської Ради Церков