Травень 30, 2022 0 1239 Переглядів

П’ятидесятники з Рівненщини допомагають у відбудові деокупованих сіл Чернігівщини Новий Биків та Нова Басань (ВІДЕО)

Люди, які пережили російську окупацію, для яких ще недавно проблемою №1 було – просто вижити, після звільнення опинилися перед новим викликом: «Як жити далі?» Тим, у кого зруйноване житло та знищене майно, доводиться чи не найскрутніше.

У селах Нова Басань і Новий Биків на Чернігівщині постраждало чимало будинків. Для того, щоб допомогти селянам відновити житло (перекрити дахи, укріпити стіни, засклити вікна, тощо) до цих сіл приїхала волонтерська бригада з Рівненщини. 75 майстрів, вірян п’ятидесятницьких церков Рокитнівського та Сарненського районів протягом тижня, 23-28 травня 2022 року, працювали тут під керівництвом єпископа Володимира Брички.

Як розповів старший пресвітер Рівненського обласного  об’єднання УЦХВЄ Олександр Коток, разом з ремонтниками на Чернігівщину прибули і будівельні матеріали – шифер, скло, пиломатеріали тощо.
Детальніше – у нашому сюжеті «Місія відбудова»

Попередня Капелани Київщини та волонтери з Миколаївщини отримали автомобілі для служіння
Наступна Французькі п’ятидесятники відвідали Україну з бажанням розшити допомогу переселенцям

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В областях тривають звітно-виборні конференції ЦХВЄУ

     Перед Новим роком у низці обласних об’єднань ЦХВЄУ відбулися звітно-виборні конференції. Під час них було озвучено підсумки роботи церков області за рік, а також шляхом голосування затверджено старших служителів області на наступні чотири роки.

Новини братерства

Бригада християн з Рівненщини допомогла мешканцям Миколаєва затулити розбиті вікна

З 24 по 28 жовтня команда вірян із п’ятидесятницьких церков

Новини братерства

«Помилка кожної влади в Україні – її відмежованість від народу, ми мусимо нагадати про це нинішнім можновладцям» – Михайло Паночко

   На цей момент звернув увагу старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко під час чергового  засідання ВЗЦіРО, що відбулося у «Софії Київській» 1 березня 2016.