Червень 9, 2020 0 1224 Переглядів

«Молодь, у більшості, не знає як правильно будувати сім’ю, її треба цьому навчити» – Михайло Паночко під час  телемарафону  «Україна за сім’ю»

7 червня на телеканалі «Надія» у прямому ефірі відбувся міжконфесійний телемарафон  «Україна за сім’ю», у якому  взяли участь глави церков та релігійних організацій, багатодітні  сім’ї та творчі колективи.

У своєму зверненні до глядачів старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко підкреслив актуальність проблеми. За його словами ще деякий час тому ми здивувались би, якби хтось сказав, що християни будуть проводити марафони, на яких  розповідатимуть про ази сімейного життя. Це означає, що над сім’єю нависла загроза.

«Що ж сталося з сім’єю? Чому ми мусимо виступати на її захист? Є багато чинників, які руйнують підвалини сім’ї», – зауважив спікер. Також він перелічив основні з них: алкоголізм, аморальність, те, що із шкіл витісняють уроки християнської етики.

«Наша молодь, у більшості, не знає як правильно  будувати сім’ю,  її треба цьому навчити. А чому би нам, у школах не запровадити таких уроків? Але держава, на жаль, на це не звертає уваги», –  констатував Михайло Степанович.

Він наголосив, що сім’я – це інституція Божа. Бог будує сім’ю і бажає, щоб кожна людина була щасливою. Але є противник, який руйнує родини і  хоче бачити нас нещасними.  Тому дуже важливо, щоби з дитинства на різних рівнях молодь отримувала правильне виховання: «Наше життя коротке і ми маємо навчитися любити, поважати близьких, адже за все будемо давати звіт перед Богом. Збережімо сім’ю!»

Нагадаємо, що телемарафон «Україна за сім’ю» започаткували зв’язку з карантином.  Він став своєрідним онлайн-варіантом Всеукраїнської ходи на захист прав дітей та сімей, яка щороку проходить на початку червня у Києві. Хода стала своєрідною  візитною карткою  міжконфесійного руху за сім’ю, ініційованого Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

Попередня «Молімось, щоб в Україні примножились праведні люди» - Михайло Паночко учасникам Національної молитви
Наступна Церква з 90-річною історією у селі Обсіч на Рівненщині днями святкувала відкриття Дому молитви

Вам також може сподобатися

ХРИСТИЯНСЬКА ПОЕЗІЯ і ПРОЗА

Агнець

Хилився хлів убого. Старі рипіли двері. Далекий гомін міста лякливо

Новини

«Що заважає людині бути лагідною» – тема Духовного ранку в РДА міста Березного

19 березня у стінах Березнівської райдержадміністрації (Рівненська область) відбулася важлива

400 церков за п’ять років

Оголошено новий набір студентів на курс «Заснування церков» на базі ЄТС

Спеціальна навчальна програма, що має наметі допомогти пасторам, місіонерам та євангелістам у відкритті нових церков, була започаткована із благословення старшого єпископа відділом освіти