Грудень 27, 2017 0 1731 Переглядів

«Якщо хочете мати успіх, зробіть акцент на основі, а основа лідерства – це любов до народу» – Михайло Паночко учасникам СЄЛФ

За три дні 80 спікерів на 12 секціях освітили близько 120 тем у таких напрямках як апологетика, бізнес, соціальна робота, медіа, церковне лідерство тощо.

Відкриваючи Форум директор СЄЛФ Ярослав Лукасик зауважив, що мета цього щорічного заходу (до речі, уже сьомого за чергою) –  це відкривати потенціал Церкви для суспільства, забезпечувати ресурсами євангельських лідерів, допомагаючи їм виконувати Велике доручення Христа. «У церкви завжди є дві задачі – залишатися вірною і доносити Послання Бога сучасному поколінню доступною для нього мовою!» – сказав Ярослав Лукасик.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко звернувся до учасників Форуму під час вечірнього  пленарного засідання 30 листопада. «2017-й – рік прориву в Україні. Господь дає нам знаки, що Він хоче щось робити для нашої країни» – сказав він.

 У своїй проповіді Михайло Степанович освітив на прикладі Мойсея три основи, для справжнього лідерства. Перша основа – тримайся Слова Божого: «Біблія, віра і любов до Бога зробить нас сильними і здоровими».

Друга – у лідера має бути взірець: «Дивись на Ісуса. Не намалюй собі Бога в уяві, як це зробили євреї, які Його потім не впізнали… Візьми будь-яку знаменитість (яскравого провідника) і прирівняй до Ісуса, тобі стане все зрозуміло. Справжній лідер мусить мати «задню передачу». Давид, коли впав, визнав це. Брехливі ж лідери починають опиратися: «А докажіть мені!..» Ми усі здатні впасти, але треба змогти сказати: «Вибачте мені люди», «Пробач Боже».

Третя основа – лідер покликаний служити, а не командувати: «Моя молитва до Бога, щоби  Святий Дух вложив нам у серце таку цінну річ: Ісус мав вищу владу, але він посадив своїх учнів і умив їм ноги. Він дав нам приклада того, в якій позиції має знаходитися лідер. Основа лідерства – це любов до народу».

Ювілейний рік 500-річчя Реформації залишається яскравою сторінкою в історії українського євангельсько-протестантського руху. Утім,  під час Форуму прозвучала гарна новина: Рада Євангельсько-Протестантських Церков (РЄПЦУ) благословила на продовження руху Реформації в Україні. Про це на вечірньому засіданні 30 листопада повідомив Павло Унгурян, народний депутат України і голова оргкомітету R500.

«Ми продовжимо спільно рухатися в обраних напрямках служіння, таких як соціальна робота, капеланство, молодіжне та дитяче служіння, економіка, управління тощо», – наголосив спікер. Він також поінформував, що 23 лютого 2018 р. відбудеться фінальний всеукраїнський захід у рамках проекту R500, на який приїдуть команди служителів з усіх регіонів країни. Під час цього служіння буде затверджено план діяльності на наступний рік.

Отже, не випадково центральною темою цьогорічного СЄЛФ стало гасло: «Реформація триває!»

Попередня Цього року Різдво офіційно святкуватимуть також 25 грудня
Наступна Оголошено новий набір студентів на курс «Заснування церков» на базі ЄТС

Вам також може сподобатися

Новини

Делегація РЄПЦУ відвідала Фінляндію з робочим візитом

Українські церковні лідери зустрілася з політичними, релігійними та громадськими діячами