Грудень 27, 2017 0 1895 Переглядів

Цього року Різдво офіційно святкуватимуть також 25 грудня

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що скасовує вихідний день 2 травня й робить 25 грудня –  протестантське та католицьке Різдво – вихідним днем.

Раніше 16 листопада Верховна Рада ухвалила закон № 5496 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України «щодо святкових і неробочих днів», яким визначає 25 грудня офіційним святковим днем в Україні. Згідно з цим законом, Україна відтепер святкуватиме лише 1 травня як вихідний, і називатиметься він Днем праці.

Коментуючи цю подію старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко підтримав рішення парламенту. Водночас, він наголосив, що святкування Різдва не повинно внести в християнство якийсь розлад чи незгоду, тому кожна церква сама, без жодного примусу, має визначитися, яка дата святкування їй більш до вподоби.

“Позитивне рішення. Я вірю, що з часом воно більше буде втілюватися в життя. Можливо не одразу воно сприйметься різними верствами населення, але я розумію і вірю, що це правильний крок”, – відзначив єпископ, у коментарі сайту ІРС.

Відповідаючи на питання, коли саме українські християни віри євангельської святкуватимуть Різдво, Михайло Паночко зауважив: «Напевно ми будемо святкувати Різдво Христове двічі – і 25 грудня, і 7 січня. На перехідний момент – це нормально, і зовсім не порушує канони Священного Писання. Головне – зберегти віру і відносини між собою, головне у всьому – любов і гарні стосунки».

Тож із прийдешнім вас, дорогі брати і сестри!

Попередня ЯК МИ СВЯТКУЄМО РІЗДВО? ДЛЯ КОГО ЦЕ СВЯТО?
Наступна «Якщо хочете мати успіх, зробіть акцент на основі, а основа лідерства – це любов до народу» - Михайло Паночко учасникам СЄЛФ

Вам також може сподобатися

Новини

На Полтавщині влаштували свято для дружин служителів

У Домі молитви церкви «Нове життя» м. Полтави 20 березня

Новини

Кабмін затвердив порядок відвідування храмів у разі послаблення карантину

Уряд більш детально сформулював обмеження масових релігійних заходів під час

Новини

На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання

Так історично склалося, що саме з Тернопільської області України вийшли