Березень 28, 2023 0 335 Переглядів

Зруйновані війною села півдня Миколаївщини повертаються до життя (ВІДЕО)

Велика кількість населених пунктів півдня Миколаївщини знаходились під постійними обстрілами та окупацією. Деякі села зараз знаходяться в руїнах, проте багато людей повертаються і налаштовані відбудовувати будинки та жити в них. Одне із таких сіл – село Партизанське, в якому немає жодної непошкодженої будівлі.

Без електрики, водо- та газопостачання там живуть люди, які вирішили повернутися додому.

«Вже зараз тут є 59 сімей. Люди повертаються, налаштовані тут жити, відбудовувати хати, приїжджають віруючі люди, проповідують Слово Боже і привозять допомогу. Віримо, що в цьому селі буде церква. Господь робить тут свою роботу: люди моляться, звертаються до Бога, читають Біблію, чекають віруючих людей» – говорить старший пресвітер Миколаївського обласного об’єднання Андрій Свірдан.

Для забезпечення жителів села водою, громаді був привезений потужний генератор, щоб можна було користуватися водою зі свердловини. Жителі села дуже вдячні за надану допомогу і дякують Богу за неї.

Автор: Богдан Свірдан

Попередня Вийшов друком перший у 2023 році номер журналу «Благовісник»
Наступна Започаткована в час війни церква в Узині продовжує зростати

Вам також може сподобатися

Новини

У Верховній Раді вперше провели Молодіжний молитовний сніданок

12 квітня 2018 року у Києві, відбувся перший Молодіжний молитовний

Новини

РЄПЦУ побажала новому Президенту України бути твердим та терплячим розбудовуючи єдність суспільства

«Бажаємо Вам Божої мудрості, наснаги та рішучості у захисті національних

Освіта

У Київській богословській семінарії «Благодать та істина» відбувся випуск пасторів-бакалаврів, магістрів богослов’я та фельдшерів-місіонерів

Результатом унікальної програми «Фельдшер-місіонер» Київської богословської семінарії «Благодать та істина» цього року стало вручення дипломів двадцять одному студентові. Вони отримали медичну освіту в Київському медичному коледжі ім. П.І. Гаврося та середню духовну освіту.