Вересень 19, 2014 0 3000 Переглядів

20 років Миколаївській церкві «Віфанія»

     13-14 вересня церква «Віфанія» м. Миколаєва, де пастором служить В’ячеслав Кравчук, відзначила свій ювілей – 20 років з часу заснування.

     На богослужіння з’їхалося майже тисяча людей. Під час святкування, яке тривало два дні, віряни дякували Богові за пройдений шлях, Його великі благословення: за два десятиліття церква значно виросла і нині  нараховує більше ніж 900 членів. Спільними зусиллями побудували гарний Молитовний будинок на тисячу місць. Тепер при Домі Божому працює реабілітаційний центр для алко- і наркозалежних. Активно долучається громада і до євангелізаційної роботи, відкриваючи нові церкви у Миколаївській області.

     Співом служили молодіжні хори та музичні групи церков. Привітати віруючих з ювілеєм прийшли і  представники влади. Був святковий настрій, відчувалося, що Бог благословляє свій народ і тому є надія, що діло Боже буде далі рухатись по Його милості. Під час богослужіння  відбулася  рукопокладення нових служителів: на пасторське служіння Володимира Ковальчука і Володимира Ткачука. Також рукопокладено восьмеро дияконів – це служителі Анатолій Заноскін, Сергій Коваленко, Андрій Коваль, Микола Островський, Олександр Коновалюк, Станіслав Коротов, Володимир Скворцов та Олександр Дуров. Молитву з рукопокладенням разом зі старшим пастором громади В’ячеславом  Кравчуком звершили старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та старший пресвітер Херсонщини,відповідальний за служіння церкви у Південному регіоні Олександр Бабійчук. Вони також послужили словом наставлення.

     У неділю 14 вересня Михайло Паночко відвідав ще одну Миколаївську церкву –  «Благодать», де пастором служить В’ячеслав Фалій. Там старший пресвітер братерства проповідував та звершив рукопокладення двох братів Сергія Задачена і Валерія Фалія на дияконське служіння в церкві.

953_1

Попередня Епископ Анатолий Бескровный: «Были дни, когда мы принимали до 400 переселенцев»
Наступна Учасники засідання Комітету ЦХВЄУ про гуманітарну допомогу сходу, служіння воєнних капеланів та проблеми християнської освіти

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Близько сорока новонавернених людей прийняли водне хрещення 19 січня в Києві

Для п’ятидесятницьких церков Києва стало доброю традицію на свято хрещення

Освіта

Два тижні поспіль у Київському Біблійному інституті святкували випуски

Початок літа – традиційно гаряча пора для вишів. Цього року у Київському Біблійному інституті це відчувалося по-особливому, оскільки у 2020-му через карантин урочисте вручення дипломів випускникам довелося відкласти до наступного випуску.

Новини братерства