Грудень 21, 2022 0 604 Переглядів

«Служіння молоді потребує свіжих рішень, гнучкості мислення та стійкості у надії на Бога» – на Кіровоградщині провели ретрит Руху молоді

16 грудня на Кіровоградщині лідери молодіжного служіння п’ятидесятницьких церков області провели ретрит. Під час заходу проаналізували результати служіння за рік та накреслили плани на наступний.

Розпочав нараду вступним словом лідер Руху молоді Кіровоградщини Азізхан Багіров. Після молитви учасники ділилися спогадами та оцінками подій року, що минає. Всі відмітили, що є помітні успіхи та головне – значно зросла згуртованість у молодіжному служінні.

Попри трагічні події в країні, Руху молоді вдалося виконати більшість намічених планів. Наступного року вирішили не зменшувати темпів: запланували кілька конференцій, лідерські та молодіжні зустрічі, вечори хвали й поклоніння у різних куточках області.

Гість і спікер зустрічі, лідер Руху молоді УЦХВЄ у Запорізької області Віталій Марченко підбадьорив присутніх та поділився досвідом служіння у своїй області. Пастор наголосив, що для лідера важливо орієнтуватися в умовах та трендах, що визначають настрої молодих людей. Усе це потребує свіжих рішень, гнучкості мислення і водночас стійкості у надії на Бога та Його благодать.

За словами спікера зараз, коли країна проходить тяжкі випробування, рядки з книги Екклезіяста 3:1-8 звучать як ніколи актуально: «Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом: час родитись і час помирати, час садити і час виривати посаджене, час вбивати і час лікувати, час руйнувати і час будувати, час плакати й час реготати, час ридати і час танцювати, час розкидати каміння і час каміння громадити, час обіймати і час ухилятись обіймів, час шукати і час розгубити, час збирати і час розкидати, час дерти і час зашивати, час мовчати і час говорити, час кохати і час ненавидіти, час війні і час миру!»

Одним з прикладів такої гнучкості у Святому Писанні є апостол Павло, який пристосувався і навчився бути задоволеним не залежно від обставин. Єдиним джерелом такої гнучкості та водночас духовної стійкості є Євангеліє та відносини з Творцем.

Тільки коли Євангеліє стане способом та шаблоном нашого земного життя, ми зможемо, зорієнтувавшись, пристосовуватись до обставин та потреб, і приймати переможні та ефективні рішення щодня.

Віталій Марченко побажав кожному з присутніх бути подібним до синів Іссахарових, які завжди знали, що робити для Ізраїлю.

Під час ретриту відчувалася особлива Божа присутність у єдності сердець.

Єлисей Гавриленко,
Фото Вікторія Філіпенко.

Попередня Рукопокладення єпископа, незвична статистика та бюджет – основні моменти зі звітної конференції УЦХВЄ Рівненщини
Наступна “Сьогодні вся Україна молиться не лише за перемогу, а й за нову країну”, — Олександр Кушнерук

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Літня Міжнародна місіонерська школа підготує 22 нових місіонери

   Розпочала роботу третя Міжнародна місіонерська школа (ММШ). Як і минулого літа, вона триватиме майже три місяці (2 червня по 22 серпня 2014 року) на базі  Київського Біблійного інституту під патронатом Шведської  місії «Світло для народів».

Новини братерства

Розпочав роботу «Малинфест-2014»

    Мабуть, за всю історію проведення молодіжних з’їздів ЦХВЄУ тема єдності і миру ще не була настільки актуальною.  Сімнадцятий фестиваль, який цього року проходить під девізом «Один Господь, одна віра, одне хрещення» триватиме з 9 по 16 липня.

Новини братерства

Рада Церков закликає до грунтовних досліджень трагедій голодомору та голокосту в Україні

Всі злочини нацизму і сталінізму проти людяності не мають права на виправдання, а будь-які спроби такого виправдання є наругою над пам’яттю мільйонів загиблих та постраждалих від злочинних дій цих тоталітарних режимів.