Листопад 8, 2014 0 618 Переглядів

На форумі «Новомедіа» у конкурсі кращих творів ЗМІ переміг сюжет з донецьким пастором Сергієм Косяком

7-9 листопада 2014 р. у Києві відбувся Міжнародний форум «Новомедіа». Це – щорічна масштабна подія у світі вітчизняної християнської журналістики.

Гасло нинішнього форуму – «Правда перемагає». Голова оргкомітету Руслан Кухарчук розпочав форум з цитати Джонсона Хайрама: «Першою жертвою війни стає правда». За його словами, як не сумно, війна і ЗМІ – живлять один одного. Потоки неправди породжують агресію та непримиренність. Зупинити ворожнечу може тільки правда.

Форум, який традиційно проходить в листопаді, є платформою для спілкування та підвищення кваліфікації представників медіасектору. Він зібрав журналістів релігійних та світських ЗМІ з різних країн. Серед спікерів Рон Харріс засновник і президент MEDIAlliance International (США), який понад 45 років пропрацював на християнському радіо, Тихон Дзядко, заступник головного редактора телеканалу «Дождь» (Росія), Ольга Мусафірова, власний кореспондент «Новой газеты» у Києві, Андрій Жигулін, керівник прес-служби Президента України. А також десятки інших відомих вітчизняних теле- та радіожурналістів, редакторів преси та інтернетмедіа.

Насамкінець триденного насиченого форуму відбулася церемонія нагородження Novomedia Awards. У номінації «Відповідальна журналістика» перемогу отримав сюжет Наталії Гуменюк «Монолог з Донбасу» – інтерв’ю із пастором церкви ХВЄ «Асамблея Бога» у Донецьку Сергієм Косяком.

{hwdvs-player}id=83|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань
Наступна Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Служителі ребцентрів Полтавщини ділилися вражаючими свідоцтвами та досвідом непростого служіння

Понад сто служителів центрів реінтеграції та адаптації Полтавщини зібралися 22

Новини братерства

Церква має ставати позитивно відомою: висновки конференції Київського міського об’єднання ЦХВЄУ

17  березня 2012 року під час звітної конференції Церков ХВЄ м. Києва священнослужителі поряд із звітами та аналізом діяльності церков у 2011 велику увагу вділили викликам  та можливостям, що стоять перед християнами  віри євангельської в 2012 році.

Новини братерства

Давайте проведемо цей конгрес з вірністю та радістю: Оргкомітет ІІ Світового конгресу ХВЄ у Львові

  21 квітня у Львові відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення ІІ Світового Конгресу Християн Віри Євангельської, що запланований на 6-9 жовтня 2016 року, і відбудеться у церкві «Голгофа» (вул. Скрипника 2а, Львів, Україна).