Листопад 8, 2014 0 651 Переглядів

На форумі «Новомедіа» у конкурсі кращих творів ЗМІ переміг сюжет з донецьким пастором Сергієм Косяком

7-9 листопада 2014 р. у Києві відбувся Міжнародний форум «Новомедіа». Це – щорічна масштабна подія у світі вітчизняної християнської журналістики.

Гасло нинішнього форуму – «Правда перемагає». Голова оргкомітету Руслан Кухарчук розпочав форум з цитати Джонсона Хайрама: «Першою жертвою війни стає правда». За його словами, як не сумно, війна і ЗМІ – живлять один одного. Потоки неправди породжують агресію та непримиренність. Зупинити ворожнечу може тільки правда.

Форум, який традиційно проходить в листопаді, є платформою для спілкування та підвищення кваліфікації представників медіасектору. Він зібрав журналістів релігійних та світських ЗМІ з різних країн. Серед спікерів Рон Харріс засновник і президент MEDIAlliance International (США), який понад 45 років пропрацював на християнському радіо, Тихон Дзядко, заступник головного редактора телеканалу «Дождь» (Росія), Ольга Мусафірова, власний кореспондент «Новой газеты» у Києві, Андрій Жигулін, керівник прес-служби Президента України. А також десятки інших відомих вітчизняних теле- та радіожурналістів, редакторів преси та інтернетмедіа.

Насамкінець триденного насиченого форуму відбулася церемонія нагородження Novomedia Awards. У номінації «Відповідальна журналістика» перемогу отримав сюжет Наталії Гуменюк «Монолог з Донбасу» – інтерв’ю із пастором церкви ХВЄ «Асамблея Бога» у Донецьку Сергієм Косяком.

{hwdvs-player}id=83|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань
Наступна Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Використовуйте час» – девіз весняної конференції УЦХВЄ, що пройшла під Києвом 15-16 травня

Річна  звітна конференції братерства, що пройшла у церкві «Соборна» в Софіївській Борщагівці, зібрала 278 делегатів з п’ятидесятницьких церков України та зарубіжжя. Програма  заходу цілком відповідала його гаслу – «Використовуйте час»

Новини братерства

Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність старійшина братерства Василь Миколайович Сарафінчан

19 квітня 2020 року відійшов до Вічних осель старійшина п’ятидесятницького

Новини братерства

Військовий капелан Артем Бабійчук: «У людей на Донбасі змінюється мислення – війна нікому не потрібна, від неї всі втомилися»

   У суботу, 27 грудня 2014 року, відбулася чергова ротація військових капеланів київських церков, які служать на Сході України.