Листопад 8, 2014 0 774 Переглядів

На форумі «Новомедіа» у конкурсі кращих творів ЗМІ переміг сюжет з донецьким пастором Сергієм Косяком

7-9 листопада 2014 р. у Києві відбувся Міжнародний форум «Новомедіа». Це – щорічна масштабна подія у світі вітчизняної християнської журналістики.

Гасло нинішнього форуму – «Правда перемагає». Голова оргкомітету Руслан Кухарчук розпочав форум з цитати Джонсона Хайрама: «Першою жертвою війни стає правда». За його словами, як не сумно, війна і ЗМІ – живлять один одного. Потоки неправди породжують агресію та непримиренність. Зупинити ворожнечу може тільки правда.

Форум, який традиційно проходить в листопаді, є платформою для спілкування та підвищення кваліфікації представників медіасектору. Він зібрав журналістів релігійних та світських ЗМІ з різних країн. Серед спікерів Рон Харріс засновник і президент MEDIAlliance International (США), який понад 45 років пропрацював на християнському радіо, Тихон Дзядко, заступник головного редактора телеканалу «Дождь» (Росія), Ольга Мусафірова, власний кореспондент «Новой газеты» у Києві, Андрій Жигулін, керівник прес-служби Президента України. А також десятки інших відомих вітчизняних теле- та радіожурналістів, редакторів преси та інтернетмедіа.

Насамкінець триденного насиченого форуму відбулася церемонія нагородження Novomedia Awards. У номінації «Відповідальна журналістика» перемогу отримав сюжет Наталії Гуменюк «Монолог з Донбасу» – інтерв’ю із пастором церкви ХВЄ «Асамблея Бога» у Донецьку Сергієм Косяком.

{hwdvs-player}id=83|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань
Наступна Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Учасники конференції «Європейські цінності в українській політиці» вчилися у минулого та планували майбутнє

19 жовтня під Києвом відбулася  конференція «Європейські цінності в українській

Новини братерства

День Подяки у кримських церквах

22 жовтня в м. Сімферополі відбувся День подяки церков християн віри євангельської Автономної Республіки Крим.

Новини братерства

Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань

9 листопада 2014 року, у День молитви за сиріт, на Михайлівській площі Києва разом із віруючими різних віросповідань молилося сім’я  Президента.  Подружжя просило Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.