Грудень 13, 2016 0 728 Переглядів

Завідувачі відділів ЦХВЄУ прозвітували про роботу – рік виявився плідним

     7 грудня 2016 у головному офісі ЦХВЄУ відбулася звітна нарада керівників відділів братерства. Розпочалася вона з молитви, у якій присутніх  повів головуючий, перший заступник старшого єпископа Микола Синюк.

     Учасники наради схвалили порядок денний і протокол попереднього засідання і приступили до звітів. Розпочинаючи цю частину, завідувач відділу благовістя Олександр Попчук зазначив, що рік для благовісників був надзвичайно насичений. Проект «Євангеліє у кожне село», який реалізовували раніше, поглинули два великі проекти – «400 церков за п’ять років» і R500 – святкування п’ятсотріччя Реформації в Європі. «Що таке реформація? Я кажу людям, що це гарно обрізаний виноград, коли залишається одна плодоносна лоза» – підкреслив Олександр Іванович. Завідувач відділу благовістя також запропонував більше використовувати  ресурс місцевих ЗМІ, розміщаючи в районних газетах невеликі статті  патріотично-християнського спрямування. Використовувати для цього уроки профілактики у школах та озброїти вчителів знаннями про Реформацію.

     Завідувач відділу міжнародних і зовнішніх стосунків Юрій Кулакевич коротко поінформував присутніх про ресурсні сайти проекту R500, про роботу із християнськими виданнями  закордоном. А також про значну міжконфесійну роботу в Україні, зокрема, у законотворчій діяльності. Він озвучив також дату наступного молодіжного з’їзду у Малині – з 5 по 12 липня 2017р.

     Про роботу соціального  відділу звітував відповідальний за розвиток тюремного капеланства В’ячеслав Когут. Він розповів, що на сьогоднішній день спільно з освітніми закладами підготовлено близько тисячі соціальних служителів церкви. Потужно розвивається капеланське служіння – військові капелани регулярно служать воїнам АТО, хороший поштовх до розвитку отримало медичне капеланство, так само  продовжують активно працювати і  тюремні капелани – за рік вони провели близько ста євангелізацій у місцях ув’язнення. У структурі соціального  служіння церкви працює 95 ребцентрів, три з яких відкрито у цьому році (один з них – у с. Трасівка під Києвом приймає  бездомних). Значна робота ведеться і з дітьми засуджених та  сім’ями працівників пенітенціарних установ.

     Завідувач відділу служіння людям з вадами слуху Павло Смаль, звітуючи про вже зроблену роботу – реалізовано перший етап проекту «Біблія мовою жестів» Євангеліє від Марка, – запропонував проводити його презентацію під час міжконфесійних богослужінь  у рамках R500. А також запропонував ідею забезпечувати такі служіння сурдоперекладом.

     Анатолій Коренівський, завідувач відділу медіа-служіння поділився, що за рік зробив 12 виїздів у регіони, у тому числі на Схід України. Було опрацьовано та додано на різні  ресурси, зокрема на youtube , близько п’ятсот проповідей, розіслано по цервах  близько 1000 дисків із записами, тощо.

     Про роботу сестринського служіння розповіла Людмила Степанченко. Вона повідомила про бажання сестринського комітету більше працювати з молоддю та озвучила дати наступної звітної конференції – 13-16 червня у м. Мелітополі.

     Про те, як розвивається робота в інформаційному напрямку розповіла редактор сайту www.chve.org.ua Ірина Столяр.  На сьогодні сформувалася команда волонтерів з журналістів, фотографів, відеографів, які висвітлюють інформацію  з великих форумів братерства (Малинфест, Світовий конгрес ХВЄ і т.д.), однак є потреба у створенні прес-служби братерства, яка працювала б на постійній основі.

     Завідувачка відділу дитячого служіння Лариса Мурах розповіла про те, як ведеться робота у сфері дитячої євангелізації, табірну роботу, про потребу у налагодженні контактів з батьками та розвиток підліткового служіння. Звітна конфекція відділу за її словами планується на травень, а у вересні  планується провести табір для служителів відділу.

     Підсумував нараду Микола Синюк, який також розповів про роботу місіонерського  відділу братерства. Зокрема він торкнувся болючої на сьогодні теми – ситуації, що склалася навколо церкви  «Голос надії» у м. Бахчисараї, якій кримська влада заборонила збиратися у приміщенні власного Дому молитви. Зауважив, що на сьогодні майже не залишилося великих місій, які би фінансово підтримували на постійні основі місіонерів, що служать в Україні. Прозвітував про роботу наших місіонерів закордоном, зокрема у Боснії, Хорватії та інших країнах.

     Завершилася нарада спільною молитвою у якій завідувачі відділів подякували Господу за Його любові і милість  та попросили благословення  на рік наступний.

Попередня Київська церква «Філадельфія» підтримала переселенців
Наступна Мирний протест християн проти дій окупаційної влади у Криму перед Посольством РФ вразив поліцію та солдат Нацгвардії

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Волині дорослі й діти докладають рук і серця, щоб допомогти людям, які постраждали внаслідок війни

Церква «Віфанія» міста Луцька разом з іншими п’ятидесятницькими церквами, долучилася

Новини регіонів

У березні київські церкви розпочали низку водних хрещень (ФОТО)

Два тижні поспіль Київські церкви проводять водні хрещення. Так, у

Новини братерства

Делегація Всеукраїнської Ради Церков відвідала музей Голокосту у Вашингтоні

Офіційні заходи делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у США розпочались із відвідин Американського музею вшанування пам’яті жертв Голокосту, повідомляє Інститут релігійної свободи.