Березень 31, 2021 0 678 Переглядів

В Івано-Франківську провели конференцію для дівчат «Незламні»

27 березня в Івано-Франківську в домі молитви УЦХВЄ зібралися дівчата, щоб вчитися бути незламними у світі, який звідусіль намагається віруючих зламати.

Вітаючи і благословляючи їх, єпископ Юрій Веремій побажав триматися того єдиного шляху, на якому лише й можна залишатися незламними, – шляху, яким веде Господь.

Ця думка червоною ниткою пронизала всю конференцію – і пісні у виконанні збірного дівочого гурту прославлення, і побажання відповідальної за жіноче служіння в області Галини Черняк, і всі промови і заходи.

Конференція тривала весь день, але збігла, як мить – настільки цікавими були всі її заходи. Уже самі назви викладів інтригують: «Чим далі, тим гірше?» (Людмила Бендус); «Інтернет-можливості: плюси і мінуси» (Марічка Галюк); «Як вибрати, щоб виграти» (Гюльшан Ковалюк); «Мріяти чи діяти?» (Оксана Решетило); «Бути незламною» (Ірина Бендус).

Завдяки новим технологіям дівчата змогли взяти у виступах активну участь  це було цікаво. Зокрема анонімне інтернет-опитування виявило, що найбільше у світі вони бояться втратити спасіння, смерті і павуків, а на ставлення Бога до них впливають їх поведінка і їхнє бажання. Потім ці моменти були обговорені і з’ясовані.

Одна зі спікерок – Марічка Галюк – після свого виступу отримала квіти і щирі побажання, адже саме того дня святкувала день народження.

А подарунком для всіх стали: авторська пісня Юлії Сенюк (впевнені, колись цю талановиту дівчинку знатимуть як відому християнську співачку) та листівки-закладки. І не просто листівки – на звороті кожної дівчата побачили ім’я учасниці конференції, за долю якої вони мають молитися принаймні упродовж місяця (а можна і все життя).

По обіді чекало ще одне цікаве дійство – ток-шоу «Лайфхаки для незламних». Його учасниці – Тоня та Оля Яворські, Марічка Мелевич, Мар’яна Черняк і ведуча Галя Семенюк стали переконливим доказом того, що юний вік – не завада для мудрих порад і засторог, якщо твій життєвий шлях прокладає Ісус.

А підсумком конференції можна вважати слова завершальної пісні:

Хоч темна ніч – нічого не боюся,

Я не сама – Спаситель поруч мій.

Хоч я слабка – є радості причина:

Так, я слабка, та сильний завжди Він.

Не похитнусь – мій Пастир не залишить

Й крізь долини смерті проведе.

Переможена тьму, скину пута ярма,

Не сама – а лише в Христі!

І справді, лише в Христі можна пройти життєвий шлях, не зламавшись під тиском цьогосвітніх бур і штормів. І цього щиро бажаємо всім дітям Божим!

Людмила Бендус.

Попередня Понад шістдесят юнаків вчилися проповідувати краще протягом установчої сесії школи PROMOVA
Наступна #ОднимРеченнямПроЖиття

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Справжня я» – семінар для сестер, що зігрів серця, відбувся на Івано-Франківщині

У неділю, 20 лютого, в Івано-Франківську відбулася жіноча  спільність. У

Новини братерства
Новини братерства

Пастор стотисячної корейської церкви проповідував на конференції у Києві

3-4 квітня у Києві пройшла конференція «Життя у дусі». Головним спікером дводенного «духовного марафону» став пастор Сам Хван Кім із Південної Кореї.