Січень 30, 2018 0 2019 Переглядів

Михайло Паночко привітав новообране керівництво білоруського п’ятидесятницького братерства

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко надіслав  на  ім’я начальствуючого єпископа  Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі Сергія Цвора та його заступників привітального листа з нагоди обрання їх на керівні посади братерства.

«Від імені Української Церкви Християн Віри Євангельської сердечно вітаємо Вас з обранням для високого служіння в Об’єднаній Церкві Християн Віри Євангельської в Республіці Білорусь! – йдеться у привітанні.  – Віримо і радіємо, що це було зумовлено провидінням Божим. Нехай Його благословляюча і підтримуюча рука перебуває на Вас у всіх шляхах життя і служіння. Будьте вірні, мужні і непохитні борючись за віру євангельську! А як явиться Пастиреначальник Ви одержите нев’янучого вінця слави», –  побажав Михайло Паночко.

Як повідомляє сайт grace.by, 27 січня 2018 року у Мінську відбулося засідання Республіканської Ради Об’єднаної Церкви ХВЄ в Республіці Білорусь. У ньому брало участь 80 служителів – це єпископи і регіональні служителі з усіх областей, а також керівники відділів. За результатами таємного голосування єпископом Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі (на період з 2018 по 2022 рік) вкотре був обраний Сергій Павлович Цвор. За нього голоси віддали 74 людини (92,5%). Потім одноголосно було затверджено двох заступників єпископа білоруського братства: Леоніда Вікторовича Бірюка і Сергія Сергійовича Поднюка.

Попередня «Будь зразком для вірних» - молодіжна конференція УЦХВЄ Волині
Наступна «Бог працює, і це видно!» - підсумки другого молитовного сніданку в Івано-Франківську

Вам також може сподобатися