Травень 10, 2013 0 585 Переглядів

Один у полі Воїн

      Що означає перемогти? Бути першим, взяти верх над супротивником, диктувати свою волю переможеним, ділити території захоплених держав, не зломитися у випробуваннях, не бути як усі, стояти на п’єдесталі…???
     Так сталося, що у цьому році, в Україні перемога Христа над смертю – День Воскресіння, майже співпав у часі з днем Перемоги у Другій світовій війні. Дві події зовсім різні за значенням, проілюстровані однією ідеєю – «Перемога!». Спершу про 9-те травня — перемогу червоного над коричневим, новий переділ Європи, розширення зони впливу комуністичної ідеології, початок «холодної» війни,  а найголовніше – ціна! Згідно різних джерел (деякі з них ще досі засекреченні) на одного вбитого загарбника – німця, припадає 15-20 вбитих вояків Червоної армії. Для порівняння — співвідношення втрат у І-й світовій складало приблизно один до одного.
     Пригадую, як батька, який разом з братом і своїм батьком пройшов стежками Прибалтійського фронту і повернувся з пекла війни, поливали брудом у районній газеті «Зоря» звинувачуючи у пособництві українським націоналістам, чи ще, Бог знає, у чому. Правда пізніше (можливо забувши, що «сектант») на одному із святкувань дня Перемоги вручили батьку сувенір – велику різьблену дерев’яну ложку для взування. Вона висіла на цвяшку біля порога, проте батько мало нею користувався. Кирзові чоботи взувалися без ложки…<
     А тепер про Перемогу в День Воскресіння.  Співвідношення сил: Один проти легіонів ангелів смерті, Один за всіх, Один без зброї, із зв’язаними руками, замість шолома на голові – закривавлене терняччя. А потім – прибитий цвяхами до хреста, останній стогін – «Звершилось», і тріумфальний удар списа у груди Великого Воїна – Христа! Повна капітуляція? – ні абсолютна перемога! Смерте де твоє жало? Смерте, де твоя перемога?… а Богові подяка, який дав нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа (1 Кор. 15:55). Христос Воскрес і своєю перемогою хоче поділитися з тобою, через твою особисту віру в Нього і Його заслуги. А це є Перемога, що світ перемогла – віра ваша! (1 Ів. 5:4)

    З Перемогою Вас!

Попередня Сім днів у Іспанії
Наступна Тривають семінари для дитячих євангелістів

Вам також може сподобатися

Роздуми

ЗА ЩО МЕНЕ Б’ЄШ?

           “Якщо зле Я сказав, — покажи, що то зле, коли ж добре,- за що Мене б’єш?” (Ів.18-23) — ця фраза прозвучала із уст Господа у ніч Його страждань…

           …Минула ніч (на 30.11.13) перевернула уяву багатьох українців про тих, хто “недаремно носить меч”, а саме — представників силових структур.Євангельський принцип: “хочеш не боятися влади — роби добро… бо володар — Божий слуга — тобі на добро… він месник злочинцеві… (Рим.13-4) — виконаний з точністю до навпаки.

ХРИСТИЯНСЬКА ПОЕЗІЯ і ПРОЗА

«Він — Божий Син. Він небом обцілований»

  * * * Він — Божий Син. Він небом

Роздуми

О ЧУВСТВЕ ДОЛГА

    Мое поколение воспитывалось советской идеологической школой в духе беззаветной преданности партии, любимой Родине, Советскому Союзу. Чувство долга возвышалось в ранг некоторого «религиозного чувства», как-то: священный долг – защита своей Родины от врага.