Лютий 23, 2017 0 1497 Переглядів

Олександр Попчук: «Божий план спасіння – це найбільша Реформація»

     У вівторок, 21 лютого, у приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч служителів відділу благовістя ЦХВЄУ. Благовісники з різних регіонів Україну прозвітували про роботу за рік та провели аналіз здобутків.

     Як повідомив завідувач відділу Олександр Попчук, багато уваги благовісники приділили проектам у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

     «Божий план спасіння – це найбільша Реформація для людини, її сім’ї і суспільства. Ми пам’ятаємо про це, коли говоримо про заходи R500», – зауважив Олександр Іванович. За його словами серед основних посилів, які учасники зустрічі визначили на рік наступний, теза про те, що головний засіб досягнення людини залишається незмінним – це Євангеліє Ісуса Христа.

     Ще одна теза, яку благовісники визначили своїм орієнтиром у 2017-му: «Церква – це лікарня, лікар – Христос, а ліки для душі – Євангеліє».

     Робота благовісників в Україні приносить щедрі плоди: якщо у 1991 році, коли Україна стала незалежною, у нашому братерстві було близько чотирьох з половиною сотень церков, то сьогодні їх кількість уже перевищила 1600. Перед служителями церков ХВЄ відкрилися двері не тільки лікарень і виправних колоній, але й шкіл та вузів. І саме на молоді сфокусували свою увагу євангелісти. А отже попереду ще багато роботи.  

Попередня Чудеса Землі Обітованої (спеціальний репортаж)
Наступна Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церкви  Києва відсвяткували  день П’ятидесятниці разом (ФОТО)

Вже стало доброю традицією  для церков Київського міського об’єднання УЦХВЄ

Новини братерства

В Одесі церква ХВЄ відкрила дитячий євангелізаційний проект — клуб Fishers, який працюватиме по суботах у парку Космонавтів

У Одеській церкві «Віра, Надія, Любов» стартував дитячий євангелізаційний проєкт

Новини братерства

У Барселоні відкрито нову місіонерську церкву ХВЄ

   До нас надійшло повідомлення проте, що в Іспанії у м. Барселона українськими місіонерами було започатковано служіння нової церкви ХВЄ. У цьому місті, що лежить на узбережжі Середземного моря, працює багато українських заробітчан, серед яких є віруючі, а є люди, які конче потребують Бога та проповіді Євангелія.