Лютий 23, 2017 0 1060 Переглядів

Олександр Попчук: «Божий план спасіння – це найбільша Реформація»

     У вівторок, 21 лютого, у приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч служителів відділу благовістя ЦХВЄУ. Благовісники з різних регіонів Україну прозвітували про роботу за рік та провели аналіз здобутків.

     Як повідомив завідувач відділу Олександр Попчук, багато уваги благовісники приділили проектам у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

     «Божий план спасіння – це найбільша Реформація для людини, її сім’ї і суспільства. Ми пам’ятаємо про це, коли говоримо про заходи R500», – зауважив Олександр Іванович. За його словами серед основних посилів, які учасники зустрічі визначили на рік наступний, теза про те, що головний засіб досягнення людини залишається незмінним – це Євангеліє Ісуса Христа.

     Ще одна теза, яку благовісники визначили своїм орієнтиром у 2017-му: «Церква – це лікарня, лікар – Христос, а ліки для душі – Євангеліє».

     Робота благовісників в Україні приносить щедрі плоди: якщо у 1991 році, коли Україна стала незалежною, у нашому братерстві було близько чотирьох з половиною сотень церков, то сьогодні їх кількість уже перевищила 1600. Перед служителями церков ХВЄ відкрилися двері не тільки лікарень і виправних колоній, але й шкіл та вузів. І саме на молоді сфокусували свою увагу євангелісти. А отже попереду ще багато роботи.  

Попередня Чудеса Землі Обітованої (спеціальний репортаж)
Наступна Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У рамках підготовки до відкриття Міжнародної місіонерської школи її координатор Антон Кукса відвідав Швецію

  У цьому році Міжнародна місіонерська школа (ММШ), яка традиційно проходить протягом літніх місяців на базі Київського біблійного інституту…

Новини братерства

Михайло Паночко: «МалинФест – це рух реформації молодих сердець»  

4 липня 2018 року розпочав роботу ХХІ з’їзд п’ятидесятницької молоді

Новини братерства

В Києві відбудеться чергове засідання Виконавчого Комітету PEF

25-26 жовтня в Києві відбудеться чергове засідання Виконавчого Комітету П’ятидесятницької Європейської Співдружності (Pentecostal European Fellowship, далі PEF).