Червень 24, 2021 1 371 Переглядів

Департамент освіти розпочав новий медіа-проєкт за програмою «Оновлення»

Новий медіа-проєкт Департаменту освіти УЦХВЄ в рамках програми «Оновлення» стартував у прямому ефірі у вівторок, 22 червня.  

Переважна більшість тем, яких торкаються учасники медіа-проєкту стосуються реалій життя вірян нашого братерства та сучасних викликів. Проєкт має на меті спонукати віруючих людей до духовного оновлення у п’яти сферах: особистій, сімейній, професійній, церковній і суспільній.

Під час першого прямого ефіру служителі обговорили ряд важливих тем – вказали на поширені проблеми місцевих громад та обговори шляхи виходу з них.

Гостями ефіру були: Юрій Веремій, старший пресвітер обласного об’єднання церков в Івано-Франківській області, який також є координатором служіння громад УЦХВЄ в країнах Західної Європи, а також Віктор Котяш, завідувач відділу освіти в Херсонській області.

Ведучих  медіа-проєкту «Оновлення»  троє: директор Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк та двоє його заступників Богдан Галюк і Василь Попудник.

Запис прямого ефіру:

Щоб не пропустити наступні матеріали медіа-проєкту рекомендуємо підписатися на канал і слідкувати за сторінками Департаменту освіти в соціальних мережах Instagram та Facebook.

Попередня Українському Біблійному Товариству - 30 років, щиро вітаємо!
Наступна Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій відзначила 25 років діяльності  

Вам також може сподобатися

Освіта

Набір студентів на програму «Насадження нових церков»

    На базі Євангельської теологічної семінарії, у партнерстві з Місіонерської школою «Ковчег спасіння», в період з 13 лютого по 18 червня 2017 р стартує навчання за програмою «Насадження нових церков».

Освіта

Школа сімейного консультування у Коростені

  З 2 по 6 червня на базі Коростенської Семінарії практичного богослів`я відбулася довгоочікувана Школа сімейного консультування.

Новини

АНОНС: Полтавська богословська семінарія проведе симпозіум поклоніння

17-18 травня 2019 року, у Полтавській богословській семінарії відбудеться особлива