Червень 24, 2021 0 689 Переглядів

Українському Біблійному Товариству – 30 років, щиро вітаємо!

23 червня в Головному офісі Українського Біблійного Товариства, що розташований у Києві по вул. Януша Корчака, 18, святкували тридцятиріччя. На урочистості були присутні представники дев’ятнадцяти конфесій, що входять до складу УБТ, державні діячі та партнери Товариства.

Від імені УЦХВЄ співробітників та гостей привітав перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок, який звернувся до місця Писання Ів.1:1-5. «Бог, як художник, котрий втілює свій задум пензлем на картині, створив наш світ Словом. Його Слово як вода: скільки би ми не знаходились у воді, все-одно потребуємо пити, щоб жити. Боже Слово – це світло нашого життя», –  зауважив він. Також Анатолій Козачок наголосив, що поширювати Слово Боже – це найвеличніше, що ми можемо робити у житті.

За  тридцять років зусиллями УБТ було надруковано і поширено понад 13 мільйонів примірників Біблії. Зокрема, здійснено новий сучасний переклад Святого Письма, повна версія якого побачила світ влітку минулого року. Здійснено креативні проекти, спрямовані на популяризацію вічних цінностей: це – безперервне читання Біблії на Софійській площі протягом більш як трьох діб та Всеукраїнське переписування Біблії, до якого долучилося більше 31 тисячі осіб.

Саме УБТ в Україні стала першою міжконфесійною організацією, за зразком якої пізніше виникали й інші структури, зокрема Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організацій.  І ще один факт  –  УБТ було організацією, яка на два місяці випередила появу незалежної Української Держави.

Урочисту атмосферу свята підтримали малий склад Київського симфонічного оркестру і хор Музичної місії «Київ».

Після доповіді керівництва УБТ про служіння за 30 років, лунали привітання від очільників держави, що висловили схвальну оцінку впливу Товариства на українське суспільство. Привітання від Президента Володимира Зеленського зачитав генеральний секретар УБТ Олександр Бабійчук: «Своєю багатолітньою діяльністю ви демонструєте приклад плідної співпраці різних християнських церков у важливій місії поширення Слова Божого, докладаючи значних зусиль для збереження духовного життя нашого народу й утверджуючи в українському суспільстві ідеали добра, милосердя та любові».

Привітання від прем’єр-міністра Дениса Шмигаля передав завідувач Відділу з питань релігій, забезпечення права громадян на свободу світогляду і віросповідання Секретаріату Кабінету міністрів України Андрій Юраш: «Завдання держави – тамувати фізичний голод, а завдання Українського Біблійного Товариства – тамувати голод духовний, який і досі є у нашій державі. І Товариство з великою честю та гідністю виконує цю місію, даючи кожному бажаючому можливість безперешкодно отримати справжній духовний скарб – Слово Боже, Біблію. Ініціатива створення УБТ як першої міжконфесійної спільноти стала важливою спонукою для розбудови духовності нашого народу».

Також він зазначив про необхідність та можливість створення Музею Біблії, де будуть зібрані всі переклади Біблії українською мовою, інформує ukrbs.org.

Зі свого боку керівництво Біблійного Товариства подякувало всім присутнім і вручило пам’ятні відзнаки представникам церков-членів Правління та партнерам УБТ.

Фото:  facebook УБТ

 

Попередня Біблія
Наступна Департамент освіти розпочав новий медіа-проєкт за програмою «Оновлення»

Вам також може сподобатися

Місіонерство

Місія «Агапе» продовжує завойовувати дитячі серця для Бога

Міжнародна місія «Агапе» – одна з найпотужніших в Україні місій,

Новини
Жива надія

Газета «Жива надія» №102, жовтень 2020 р.

РАДІОПЕРЕДАЧІ «ЖИВА НАДІЯ» 50 РОКІВ Християнська радіопередача «Жива надія» започаткована