Жовтень 25, 2011 0 637 Переглядів

В Києві відбудеться чергове засідання Виконавчого Комітету PEF

25-26 жовтня в Києві відбудеться чергове засідання Виконавчого Комітету П’ятидесятницької Європейської Співдружності (Pentecostal European Fellowship, далі PEF). Виконавчий комітет складається зі священнослужителів, які представляють різні регіони Європи. Пастори з Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Румунії, Словаччини, Угорщини, Італії, Хорватії та Бельгії прибувають в Україну заради спільного служіння Європі. СНД в цьому об’єднанні представляють Михайло Паночко (України) і Віктор Павловський (Молдова).

Бачення PEF- сприяти спілкуванню та співпраці національних церков для досягнення Європи, тепер духовно темного континенту, з Євангелієм Ісуса Христа. Для цього, щороку молодіжні команди проводять євангелізаційні кампанії в столицях Європи. Крім того, PEF має спільні напрями служіння: молодіжне PEFY, місіонерське PEM, медійне EPPA, жіноче PEF-W, соціальне PEF-Social Ministries і т.д.
На порядку денному нинішнього засідання стоять організаційні питання заходів 2012 року: Конференція в Будапешті (Угорщина), “Європейська неділя” (13 травня) і IMPACT- “Благовістя в Люксембурзі”. Крім того, запланована широка дискусія про майбутнє PEF і Європи в цілому. Одним з пунктів програми передбачено обговорення впливу на політичні та соціальні процеси, що відбуваються в Європі за допомогою нашої участі та ініціатив, в тому числі, молодіжного крила PEF.
Нагадаємо, PEF з головним офісом в Брюсселі (Бельгія), є історично сформованою співдружністю п’ятидесятницьких національних рухів Європи, до складу якої на сьогодні входять 53 національних об’єднання. PEF, в свою чергу, є членом Pentecostal World Fellowship, Всесвітньої Пятидесятницької Співдружності.

Попередня Відкриття церкви "Нове Життя" у смт. Петропавлівка
Наступна День Подяки у кримських церквах

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Більше тисячі молодих людей в Чернівцях говорили про цінність служіння Богу

25 лютого у м. Чернівцях (дім молитви церкви «Вефіль») відбулася обласна молодіжна конференція.

Новини братерства

Члени РЄПЦУ оголосили піст-молитву на 9-11 квітня про встановлення миру та боротьбу з корупцією в Україні

     Кожного дня, поруч із новинами про війну з зовнішнім ворогом,  ми  все більше чуємо про ворога внутрішнього. Прикро констатувати, але втрати від корупції неймовірно великі. Гріх злодійства немилосердно руйнує нашу націю.

Новини братерства

Новояворівська церква відзначила 20-річчя

   Помісна церква християн віри євангельської  у Новояворівську Львівської області розпочалася із невеличкої групи людей, що збиралися по приватних квартирах. У вересні церква відзначила своє 20-річчя, це була гарна нагода озирнутися назад і згадати милості Господні.