Лютий 8, 2012 0 808 Переглядів

Черкащина має гарну перспективу

У неділю, 5 лютого, у церкві ХВЄ міста Чигирина Черкаської області відбулося рукопокладення на пасторське служіння Олександра Чучмая. Після слова настанови його звершили  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом зі старшим пресвітером церков ХВЄ Черкаської області Віталієм Малишевським.
Брат Олександр із сім’єю переїхав зі США на Черкащину за покликом серця, щоб служити своїм землякам в Україні. Тепер він проживає в селі Рацеве неподалік Чигирина. У цьому селі діє група християн віри євангельської – усього близько 20 осіб, тому є перспектива утворення тут у майбутньому церкви.
Цього ж дня Михайло Степанович відвідав церкву ХВЄ в с. Вітово Черкаської області. Особливість цієї громади в тому, що більшість її членів переїхали на постійне проживання в Черкаську область з Рівненщини. Церква нараховує близько 60 осіб. І хоча вона ще не має статусу юридичної особи, проте має гарний, недавно збудований будинок молитви, діє хор, відвідують зібрання молодь і діти. На заклик до покаяння наприкінці служіння відізвалися двоє людей. Тож є надія, що церква і надалі буде зростати і кількісно, і духовно.

398a

Попередня Молодь Івано-Франківська зігрівала перехожих
Наступна «Влада сильна і розумна лише тоді, якщо вона відноситься з повагою до усіх»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Новини братерства

Михайло Паночко – християнам Франції: “Це ваш час, щоб заспокоювати та зцілювати любов’ю та силою Господа!”

«У ніч на суботу світ потрясли новини з Франції. Ми пишемо цей лист, щоб засвідчити вам нашу братерську спільність, молитви та любов», – йдеться у листі…

Відділ молодіжного служіння

Триває реєстрація на Всеукраїнську конференцію для лідерів молодіжного служіння «Елементи лідерства-2019»

19-20 квітня  2019 р. у Києві відбудеться Всеукраїнська конференція для лідерів молодіжного служіння «Елементи лідерства», мета якої допомогти молодим лідерам та їх служінням стати більш успішними.