Лютий 11, 2020 2 1173 Переглядів

«У ревності не лінуйтеся» – під таким гаслом пройшла звітна конференція на Полтавщині

8 лютого 2020 року в Домі молитви церкви «Нове життя» м. Полтави відбулася обласна звітна конференція церков УЦХВЄ Полтавщини.
Були присутні близько ста служителів з різних церков Полтавщини, а також почесні гості, старші служителі: Микола Синюк (Луцьк), Михайло Мокієнко (Дніпро), Віктор Клець (Суми), Сергій Циганков (Харків).
Захід розпочався співом молодіжного хору із Полтави, після чого єпископ Віктор Клець закликав усіх присутніх до молитви вдячності Богу за 2020 рік. Семінар про взаємовідносини із служителями викладав Микола Синюк. Після чого розпочалася звітна частина команди обласного об’єднання.
Михайло Роман, старший пресвітер Полтавщини, розповів, що в об’єднанні зареєстрованих церков – 61 (у них 1680 членів). 52 – молитовних будинки і ще 2 будується. Пасторів – 25, а дияконів – 45. Протягом 2019 року було відкрито дві церкви.
Було проведено 90 євангелізацій для дітей, які відвідало 5135 учасників. Центрів реабілітації нарко- та алко- залежних – 3. Більше 1 000 засуджених чули Радісну Звістку, отримали Євангелії та продуктові набори. Проведено більше 80 євангелізацій, розповсюджується духовна література тощо.
Сергій Мурза Полтави та області. Цей захід отримав гарний резонанс у серцях людей. «Згодом плануємо провести тренінг для людей, які бажають більше дізнатися про те, як подібні заходи організувати на місцях свого служіння» – говорить пастор.
Також конференція підтримала пропозицію Михайла Романа про приєднання до обласної пресвітерської ради пастора із Диканьки  Василя Медведя та призначили скарбником об’єднання пастора із Решетилівки Василя Бубку.
Після обіду Михайло Роман поділився зі служителями стратегічним напрямком служіння на 2020 рік: «Місіонерство та благовістя від початку були дуже важливими у праці церков, і це принесло свій плід – десятки відкритих нових церков та сотні спасенних душ. Душеопікунство передбачає не тільки працю із новонаверненими, але й із сім’ями та служителями. Через спілкування ми будуємо стосунки та запобігаємо виникненню багатьох проблем. Особисті взаємини із Богом – це фундаментальна істина, без якої неможлива Церква. Також необхідний саморозвиток служителів та вірян».

Особливо цікавою були теми ініціатив та інструментів, які проводив Володимир Бобик. Служителі ділилися корисними інструментами в праці. Ігор Скріпніченко розповів про те, яким чином Полтавська Богословська Семінарія може служити для церков: це – відкриті лекції, література, конференції та інша академічна допомога.
Олег Ремінець, відповідальний за проведення щомісячних з’їздних служінь, ділився чому варто приїжджати на молитви. Геннадій Андросов, редактор газети «Жива надія», розповів про необхідність розповсюдження євангелізаційних газет, адже є багато живих свідчень із даного служіння. Євангелізаційна газета – добрий засіб для духовної просвіти населення, особливо в сільській місцевості. Сергій Осадчук ділився підсумками праці у центрах реабілітації, а Славік Рабовлюк засвідчив про працю із підлітками та успіх в розповсюдженні газет «Жива надія». Вадим Корольчук наголосив, що біл-борди та соціальні мережі є потужними інструменти для поширення Доброї Новини. Важливо використовувати сучасні методи євангелізації. Ольга Худоба, відповідальна за сестринське служіння, розповіла про працю із жінками, а Ольга Даниленко – про специфіку роботи із дітьми. Ігор Фень – про співпрацю із владою.

Підготували  Геннадій Андросов та Вадим Корольчук. Фото Геннадія Андросова.

Попередня «У 2020-му ми плануємо провести навчання для лідерів церков у Західній Європі, курси з насадження церков, сімейну конференцію та молодіжний з‘їзд» - єпископ Юрій Веремій  
Наступна Місіонерське поле: про населені пункти Київщини, де є підготовлена база для відкриття нових церков, розповіли регіональні пастори

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Интервью с епископом Сергеем Крученюком


«Ходя с Богом, христианин учится отличать свои мысли от побуждений Святого Духа»

В 1985 году наша семья переехала из Винницкой области в Одесскую и поселилась здесь, в городе Ильичевске, поселок Александровка. Уже в 24 года я был рукоположен на диаконское служение в поместной церкви. Здесь была небольшая церковь, около 50 членов.

Новини регіонів

Я и дом мой будем служить Господу


Василий Собко,пастор церкви г. Городок Хмельницкой области, заместитель старшого пресвитера

Собко Василий Анатольевич, родился 4 сентября 1951 года.
Проживает в городе Городок Хмельницкой области.
Родился и воспитывался в семье служителя. С молодых лет активно служил Богу, занимался с молодежью. 

Новини братерства

Церква «Віра, надія, любов» на Одещині поповнилася  молодими вірянамими

Неділя, 6 вересня, видалась сонячною і теплою. Цього дня одеська