Листопад 19, 2019 0 1829 Переглядів

Тему духовного зростання вивчала християнська молодь Полтавщини на обласній конференції

16 листопада у полтавській церкві «Нове життя» відбулася обласна молодіжна конференція на тему духовного зростання. Учасникам служив молодіжний хор помісної церкви, а також музичний гурт «Сіль землі» з м. Нововолинська Волинської області.

Слово до молитви мав служитель Олег Ремінець. Думка, якою він поділився з молоддю, що ціллю духовного зростання є спасіння та нагадав до яких змін закликає нас Біблія у процесі зростання.

Старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Роман привітав учасників конференції  та сказав проповідь на тему: «Час – дорогоцінний подарунок від Бога».

«Поводьтеся мудро з тими днями, які ви маєте, адже лукавість часу в тому, що він швидко минає,- підкреслив старший пресвітер. – Чи використовуєте ви свій час, щоб змінюватися і зростати? Використовуйте кожен день і кожну можливість бути корисними для Бога і для свого ближнього».

Одним зі спікерів конференції був учитель-євангеліст Ростислав Шкіндер, який побажав молоді досягнути повної міри зросту Христового, щоб принести плід для Бога. Діти, юнаки, батьки – це стадії духовного зросту, на кожній з яких ми досягаємо певних знань.

«Твої дари, здібності, і навіть служіння чи стаж відвідування церкви не є шкалою для вимірювання твого духового росту – зауважує Ростислав. – Важливо на кожному етапі приносити плід, який і є показником того, що людина зростає. А плід – це поводитися так, як Ісус».

Підсумовуючи сказане, Ростислав Шкіндер нагадав молоді, що найбільшим ворогом духовного зростання є лінь. Тому побажав перемагати лінь у процесі зростання та пам’ятати, що ціль зросту – наше спасіння і плід.

Другу частину конференції супроводжував співом об’єднаний хор Решетилівського району.   Служитель Ігор Скріпніченко презентував учасникам конференції християнські інтернет-ресурси для служіння та особистого розвитку. Після чого був час для ток-шоу з участю служителів Ростислава Шкіндера, Сергія Яруса та Ігоря Скріпніченко, які відповідали на питання молоді.

Одне із численних запитань було: що таке духовна висота?  «Це не піднесений настрій, чи сан, чи зовнішні фактори, а те, на якому рахунку ти в Бога. Це смирення, і усвідомлення того, що ти з Богом в одній команді» – прозвучала відповідь.

На завершення конференції служителі побажали молодим братам і сестрам приносили плід і були учнями Ісуса, шукали мотиви для читання Біблії навіть тоді, коли немає бажання. Молодіжний керівник церков області Вадим Корольчук, підсумовуючи  конференцію, закликав молодь зробити три речі: відкласти те, що незбудовує, жадати чистої духовної їжі та старатися відчути Бога на особистому рівні.

Ольга Устимчук
Фото Тетяни Корнійчук

Попередня Церква у селі Панталія, що більш як півстоліття живе і діє на Рівненщині,  нарешті отримала власний Дім молитви
Наступна «Ці кадри вкотре переконують, що діти мають жити й виховуватись у сім’ї» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На свято П’ятидесятниці дві церкви на Рівненщині відзначили ювілей

На другий день Трійці, 13 червня, дві громади у Рівненській області –

Департамент сімейного служіння

Братерське служіння на Полтавщині присвятили сімейній темі  

«Сім’я служителя» – під такою темою пройшла зустріч братів східного

Новини братерства

Поблизу Лубен на Полтавщині провели водне хрещення для вірян семи церков

20 серпня 2022 р. з 11 години ранку на березі мальовничого озера