Вересень 14, 2019 0 1099 Переглядів

Олександр Попчук: «За три роки кількість церков в Ефіопії, з якими ми служимо, зросла вдвічі»

У вересні директор Департаменту благовістя УЦХВЄ Олександр Попчук разом із дияконом київської церкви «Божий мир» Гірумом Бекеле Асфау здійснив двотижневу місіонерську поїздку до Ефіопії. Мета поїздки – викладання в біблійній школі та проведення конференцій.

Спільний проект українських священнослужителів та ефіопської діаспори в Україні дає добрий результат – церкви зростають, пастори набирають досвіду, ім’я Господнє прославляється!

«Три роки тому, коли ми розпочинали це спільне служіння, у братерстві п’ятидесятників, яке запросило нас до співпраці,  налічувалося 18 церков. Рік тому брати повідомили, що мають 26, а нині уже відкрито  41 церкву. Тобто кількість церков зросла вдвічі», – розповідає Олександр Іванович.

Український спікер ділився  досвідом служіння на пасторській конференції та провів  навчання для  місцевих служителів з пневматології, герменевтики та предмету «відкриття нових церков».

«Бог нам допомагає і благословляє. Є багато чудес і знамен. П’ятидесятники Ефіопії передають братерству в Україні велике вітання. Будьмо всі благословенні!» – зичить Олександр Попчук.

 

Попередня ХХV Світова п’ятидесятницька конференція зібрала до Калгарі (Канада) пасторів з сімдесяти країн світу
Наступна Свято відкритих сердець: чим День Подяки порадував учасників цьогоріч (Репортаж)

Вам також може сподобатися

Новини

«Нашим наріжним каменем мусить бути духовна складова» – Михайло Паночко учасникам засідання ВРЦіРО

У середу, 27 січня, відбулося чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков

Відділ соціального служіння

Тюремні капелани розглянули можливості душпастирської опіки службовців системи виконання покарань

Українська міжконфесійна християнська місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», яка об’єднує капеланів із більшості християнських конфесій України, 25-26 лютого здійснила виїзне засідання на Львівщину

Відділ благовістя

Відділ благовістя провів семінар у Генічеську

З 23 по 26 серпня відділ благовістя Церкви християн віри євангельської України провів семінар  у місті Геніческу. В роботі семінару взяли участь представники церков з усіх регіонів України.