Вересень 13, 2019 0 988 Переглядів

ХХV Світова п’ятидесятницька конференція зібрала до Калгарі (Канада) пасторів з сімдесяти країн світу

«Дух Святий сьогодні» – саме під таким гаслом у м. Калгарі (Канада) 26-29 серпня цього року, пройшла ювілейна, 25 Світова п’ятидесятницька місіонерсько-пасторська конференція. Україну на ній представляв директор Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Микола Синюк.

Столиця штату Альберта гостинно приймала представників із близько сімдесяти країн світу. Понад чотири тисячі делегатів зібралися у центральній частині міста, у просторій конференц-залі готелю «Хілтон», що на центральній пішохідній вулиці м. Калгарі.

Центральною ідеєю проповідей, семінарів, секційних засідань було – тільки у співпраці з Духом Святим ми зможемо втілити у реальність Велике доручення Господа нашого Ісуса Христа. Тільки Дух Святий готує зміни, творить нове, дає мужність проповідувати не поверхневу, але чисту Євангелію, дарує радикальну посвяту і сміливість.

Голова PWC, д-р Принц Гунератнам, сказав, що тема конференції була відповіддю на виклики, з якими стикаються учні Ісуса Христа.

«Ми живемо у світі, який переживає біблійні пророцтва кінця часів, – сказав спікер. –   Якщо колись буде час, коли нам потрібне помазання Святого Духа, то це зараз. Ми живемо у складні дні: сатана знає, що Господь скоро прийде. І кожен може стати жертвою, якщо нас не наповнить Святий Дух».

За словами д-ра Гунератнама повнота Святого Духа допоможе християнам триматися подалі від гріха: «Ми стикаємося з духовними битвами, що набагато виходять за рамки людських здібностей. Святий Дух, який обіцяє Небесний Батько, – це те, що дає нам змогу перемагати такі битви».

З Йоганусом Юстусом, лідером п’ятидесятників Німеччини

Давид Йонг, пастор з південної Кореї, підкреслив наступне: «Три характерні риси мають супроводжувати нашу проповідь і служіння – сповнення Святим Духом, Христос – у центрі, глибоке молитовне життя. Без цього я не уявляю свого життя в церкві. Коли я молюся, Бог вирішує проблематичні питання в служінні без мого особистого втручання, а тому у мене немає конфлікту з церквою. Потрібно дозволити потужному вітру Духа робити те, що тільки Він зможе зробити», –  підсумовував пастор.

Під час роботи конференції відбулися зустрічі завідувача Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Миколи Синюка із представниками місіонерських служінь різних країн, зокрема з Бредом Вальцом, Головою правління Західного регіону Асамблеї Божої в Америці.

 

Микола Синюк та Раулі Лехтонен із пастором з Нігерії, 11 церков у його регіоні були спалені, убито деяких пасторів та їх сім’ї.

Представники Європи на конференції, кава-брейк

Із Бредом Вальцом

Попередня Фінська співачка та євангелістка Ніна Астром провела майстер-клас для лідерів прославлення
Наступна Олександр Попчук: «За три роки кількість церков в Ефіопії, з якими ми служимо, зросла вдвічі»

Вам також може сподобатися

Новини

У Києві відбулася звітно-виборна конференція Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської

25-27 вересня 2018 року у домі молитви церкви «Філадельфія» відбулася

Новини

Київська церква «Альфа» провела благодійну акцію для підопічних служби пробації

З 17 липня по 6 серпня церква провела спільну благодійну акцію для людей, що знаходяться під наглядом Департаменту пробації. 9 волонтерських команд зі служителів київської церкви «Альфа» та працівників пробації, відвідали 60 підопічних служби у Києві та області.

Жива надія

Села, знищені вогнем, чекають волонтерів

Волонтерська подорож на схід України редактора газети «Жива надія» Геннадія